Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a mellbimbóm?...

Mitől fájhat a mellbimbóm? Nem vagyok terhes!

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől fáj a mellbimbóm. Nem előszőr fordult már elő, de most több mint egy hete fáj. Huszonéves vagyok, szinte biztos, hogy nem terhesség, mert jó ideje nem menstruáltam. Sosem volt pontos, de amióta leraktam a fogamzásgátlót meg se jön, és nem vagyok terhes. Arra gondoltam, lehet, hogy valami gomba. De az viszketne. Szóval nincs ötletem, de jó lenne, ha mostmár abbahagyná a fájást.
2009. febr. 2. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy esetleg álmodban érte valami ütés vagy a melltartó dörzsölte ki. Ha nem múlik, azonban menj el orvoshoz, mert sosem lehet tudni...
2009. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sziia!

hát nekem is szokott fájni nagyon úgy h néha hozzá sem tudtam érni,,de általában azért mert beteg kezdtem lenni..aztán elmaradt.az h nem jön meg hát nemtom sztem bezavart a fogamzásgátló menj el dokihoz mindenképp!!a gombát viszont kizárnám..mert az viszket és nem befolyásolja a bimbó fájást+a mensit...ez biztos m nekem volt régen...

2009. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ütés rázuhant egy tégla????????na neeeeeeeee

sztem ő sem alszik melltartóban....de te ezek szerint igen jesszus ez egészségtelen nagyon nem is tom h lehet kibirni meg is bolondulnék!!jó tanácsként mielőbb hagyd el te is!!

2009. febr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem néha menstruáció előtt érzékenyebb és akkor fáj.Lehet,h. neked is ezért.
2009. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Nekem is ugyanez a problémám, a ciklussal van összefüggésben. Van, akinek peteérés körül (pl. nekem:), van akinek menstruáció előtt/után fáj. Elég kellemetlen, de nem igazán van mit tenni ellene. Ja, és nem szedek/szedtem fogamzásgátlót, ezért valószínűleg a Te "fájásod" sem azzal van összefüggésben.


11:31-es válaszolónak: a válaszban, amire reagáltál VAGY van, tehát: alvás közben VAGY melltartóban dörzsölődhetett ki.

Amúgy, remélem, senki nem alszik melltartóban. Ugye???????:)

2009. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Már megszűnt a probléma, a menstruáció volt a ludas. Amikor megjött, elmúlt a fájás. Egyébként soha nem aludtam melltartóban.:) Mégegyszer köszönöm!
2009. febr. 15. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!