Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hülyének fogom érezni magam...

Hülyének fogom érezni magam az orvosnál?

Figyelt kérdés
a héten a következő tüneteim voltak:orr folyás,orr dugulás,fül zúgás,fül dugulás,enyhe torok fájás és brutális fejfájás.mivel már kettesével szedtem az algopirint a fejfására és alig enyhült,gondoltam elmegyek orvoshoz,hátha nem egy szimpla megfázás hanem homlok üreg gyulladás.jó párszor volt már.mai napra kaptam időpontot,de hogy fájdalmaimat enyhítsem gőzöltem kamillával,és bár a torkom fáj még,meg a fejem is kicsit,határozottan jobban vagyok.Már voltam így és mire dokihoz kerültem mindig beégtem hogy nem is vagyok annyira beteg.nem tudom hogy elmenjek-e vagy sem.most már kilábalhatok belőle orvos nélkül is?mert nem tudom hogy ezzel már tud-e valamit csinálni a doki.
2011. jan. 21. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltétlenül menj el az orvoshoz, mert ha arcüreggyulladásod volt, azt a RTG kimutatja, hogy meg van vastagodva a nyálkahártyád, és arra tud gyógyszert adni.
2011. jan. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* homloküreg gyulladásod.
2011. jan. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el!! Nekem a homloküreg gyulladás átment a fülemre és az arcomra és mindkettőt fel kellett szúrni. :S
2011. jan. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!