Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik? Normális dolog?

Miért késik? Normális dolog?

Figyelt kérdés

17.-én jött meg előző hónapban.

Pár napja fehér folyásom van.Nem viszket,nem csíp,nem is kellemetlen szagú,használok tisztasági betétet.

Amit tény hogy most antibiotikumot szedek a torkom miatt és mostanában sokat idegeskedek és több gyógyszert is szedtem a betegségeim miatt.Szerintetek mi lehet baj? Elmenjek nőgyógyászhoz?:\

Kicsit félek tőle,de ha muszáj akkor muszáj.

(Már nem vagyok szűz)

16/L


2011. jan. 21. 14:59
 1/5 A kérdező kommentje:
2011. jan. 21. 15:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy a stressz és a gyógyzser miatt késik, de a legvalószínűbb, hogy még nem állt be. A beállási folyamat, 3 évben is telhet. Szóval csak nyugi :)
2011. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából 2006 nyarán jött meg először...

és amit linkeltem kérdést az alapján eléggé lehetetlennek tartom a terhességet...:)


Köszönöm a választ :)

2011. jan. 21. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát tény, hogy nem sok esély van a terhességre. De azért egy teszt sosem árt.
2011. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben holnap reggel csinálnék egy tesztet, ez nem fáj, csak belekerül párszáz forintba, nem igaz? Ha negatív, akkor várj még egy hetet, és ha nem jön meg, addig sem, akkor lásson azért doki. Ne félj tőle kicsit sem, nem olyan hátborzongató, mint hiszed! :)
2011. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!