Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakran szúró érzést tapasztal...

Gyakran szúró érzést tapasztalok a bal mellemben, a háziorvos azt mondta, nem lát elváltozást. Lehet ebből később gondom?

Figyelt kérdés

Aki tapasztalt már ilyet, lett később gondotok belőle?

Tehetek bármit, h megszűnjenek a fájdalmak?

16/L


2011. jan. 21. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanezzel a panasszal mentem el 1 hónapja az orvoshoz.Megvizsgált,csinált ekg-t,minden rendben volt.

Ő szerinte lelki okok miatt,fáj,irt fele enyhe nyugtatót.

Érdekes mert már nem érzem,csak néha.Szerintem nálad is a stressz lehet.Nem idegeskedsz mostanában ,nem vagy valami miatt feszült?

2011. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos h a melledben? Nekem a mellem alatt szokott lenni, az itomgörcs és azon segít a kalcium.:P
2011. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem gondolnám h lelki problémáim lennének, nem érzem magam feszültnek.

Másrészt biztos h a mellemben érzem, néha, mikor erősebben érzem, akkor pontosan meg is tudom mutatni h hol fáj. Amúgy érdekes mód mindig este, mikor fekszek le aludni, akkor szokott fájni. :S

2011. jan. 21. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!