Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az orvos szerint ellenanyagot...

Az orvos szerint ellenanyagot termelek a férjem spermái ellen. Ezért nem jön össze a váva-várt terhesség. Létezik ennek természetes uton megoldása? Esetleg homeopátia vagy vmi más?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha jól tudom, ez a dolog csak lombikkal orvosolható.
2009. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem jól tudod. Inszeminációval orvosolható. Elég, ha egy katéteren keresztül felvezetik a spermát közvetlenül a méhbe, ahol már nem tud "védekezni" ellene a nő szervezete. Ott már teszi a kis hadsereg a dolgát. Kisebb, egyszerűbb, olcsóbb beavatkozás, mint a lombik. Annál ugyanis a testen kívül történik a megtermékenyítés.
2009. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia én multkor a tescoban láttam egy olyan gyógyszert vagy nem is tudom mit nem olvastam végig mert siettem de megfogom venni mert valószinű nálunk is ez a baj, ami állitolag segit abban hogy a spermák könnyebben eljussanak a célhoz.Kicsit drága volt majdnem 10 000 ft de kiprobálásképp megéri.Légyszi ird már meg nekem priviben milyen vizsgálattal csinálják ezt az egészet!Köszi
2009. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zszsuzsa válasza:

Szaisztok!


Tud valaki segíteni, talált e valaki rá gyógyszert, természetes gyógymódot stb.

Mivel lehet a méhnyaknyákot "kezelni" hogy átengedje a spermiumot.

JKöszönöm

2011. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!