Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti magatoknak veszitek...

Lányok, ti magatoknak veszitek a tampont vagy a betétet? Légyszi kort is, köszi.

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

2-3 éve én veszem de előtte hosszú évekig anyukám vette, néha most is van hogy hoz ha kell.

23/N

2011. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én veszem magamnak a betétet :)

13L

2011. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

1 hónapja jött meg. Akkor közösen vettük anyummal.

14/L

2011. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Változó.

Igazából mi szoktuk nézni, hogy mikor, hol akciós és ott veszünk.Ha én járok arrafelé, ahol akciós én veszem, ha anyum jár arra, akkor anyum veszi.

Nővérem pedig magának veszi, de ő már alig van itthon, mert kolis:)

15/L

2011. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És nem érzitek magatokat furcsán,amikor 14-16 évesen bementek a boltba és megveszitek?Én 15 éves vagyok és magamnak veszem de amikor ott vagyok a DM-ben és nézegetem a betéteket meg tamponokat mindig zavarba jövök.
2011. jan. 22. 19:57
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Magamnak szoktam venni, esetleg ha anyuval közösen vásárolgatunk, akkor úgy.

És én nem érzem magam zavarba, ha nézegetem a betéteket. Miért kéne? :D


13,5/L

2011. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
én úgy, hogy megyek anyummal vagy apummal nagy bevásárlásra és akkor én elmegyek érte addig ők vesznek pl üdítőt vagy akármit.
2011. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne zavarban lennem? Nő vagyok és menzizek.

Persze halottam olyat, hogy volt aki DM-ben vette és az ellenőr ott bámulta. De hát istenem hány éves az ilyen..

2011. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az tényleg bosszantó, amikor a DM-ben ott a bizti őr az ember seggében. Ez még engem is zavar, amikor tampont veszek. (de ha mást, akkor is). Természetesen úgy is jártam már, hogy becsipogtam a kijáratnál és persze éppen 3 csomag betéte vettem:) Ilyenkor is átnézi a motyódat a bizti őr, de ez a pasi akkor éppen nagyon jó fej volt:)

Egyébként 13 évesen még engem is zavart, abszolút megértelek, hogy cikinek érzed. Pár év múlva és a nemi élet elkezdése után már nem fog annyira zavarni:) A férjem úgyis tudja minden alkalommal és más pasija is így van vele. Tehát ha ott kolbászol néhány hímnemű egyed, ők is teljesen képben vannak, szóval no para:))

30/N

2011. jan. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szégyen ez, nyugodtam oszd le, aki emiatt kiröhög. Nem te választottad, hogy menstruálni akarsz, nehogymár egy köcsög hím, akinek fogalma sincs arról, mit szenvednek ezzel a nők, kiröhögjön! (Vágd a fejéhez a betétet) Nehogymár olyanért szégyenkezz, amiről nem tehetsz!!
2011. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!