Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy kis gond! Illetve...

Van egy kis gond! Illetve "szenvedek", már lassan 3 éve. Bővebben lent. Help?

Figyelt kérdés
Nos napi 10-nél többet járok a mosdóba(vizelés)az orvosok semmit nem találtak.Nőgyógyászatilag is tiszta vagyok.Nem ég,/csíp.Csak rengeteg kínos dolog származik ebből nekem.Ha valaki tudna alternatív gyógymódot,vagy valami tanácsot azt megköszönném.Ja és 25-év alatti lány vagyok.
2011. jan. 23. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
nem voltal esetleg bepisilos gyerek? azokra jellemzo hogy sokat jarnak pisilni. ejjel is felebrednek es nappal is sokszor kell menni wc-re. de a stressztol is lehet.
2011. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm jár rengetegszer wc-re. Már valahogy annyira belejött, hogy Pesten az autók közt pillanat alatt elintézi, ha nem bírja. Neki az orvos azt mondta hogy hiperaktív a húgyhólyagja. Mikor sokat kezdett tanulni, stresszelni akkor jött ki ez rajta. Törpe vízmű vagy, de nem beteg. Próbáld te magad kontrollálni, barátnőmnek így sikerült enyhíteni.
2011. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem konkrét betegségem van, sok ivás, sok pisi, de mivel nem tudom mit tenni, hát szorgalmasan járok a kétbetűsre.

igyekszem olyan helyre menni, ahol van wc, vagy legalábbis ügyesen bepofátlankodni az éttermekbe, kávézókba.


mondjuk manapság már minden sarkon van egy pláza vagy mcd, ahol ingyé van a pisi :D

hozzá kell szokni, fel kell készülni.

2011. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem iszol sok szénsavas üdítőt, vagy eszel olyan gyümölcsöt, ami meghajt?
2011. jan. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!