Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem 2ik hónapjában...

Terhességem 2ik hónapjában vagyok. Nagyon kellemetlen gyomorégésben szenvedek. Az elsö terhességemnél semmi gond nem volt. Valaki tud mondani valami jo megoldást hogy könnyebben teljenek a napjaim? és kb ez meddig tart? Vagy végig kisér?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Én 17 hetes múltam, de nekem most kezd durvulni.

Nekem a Rennie tablettát ajánlotta a doki, meg néha egy kis szódabirkabóna is mehet.

Ami nálam még bevált az a tej, langyosan!

2011. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a pattogatott kukorica segített.
2011. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Rennie-t nekem is ajánlotta a nőgyógyász.
2011. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a várandóság végére rosszabb lett.Olyan szinten,hogy megmarta a nyelőcsövemet a gyomorsav,és 2 hónapig köhögő rohamaim voltak.Nekem jávor port írt fel a doki.Gusztustalan íze van,de jó és kb 170 ft.De szedtem tisacidot is.nekem az is jó volt,bár volt,hogy kettesével ettem.A tej szintén jó.Talán a második trimeszter volt az amikor minden tekintetben könnyebb volt a várandóság.
2011. júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 nittababy ***** válasza:
nekem egész terhességem alatt volt és sajnos meg is maradt de ha egy kis kanál szobabikarbonát bekapsz az egy másfél két hétig jó lesz nem tudom de nekem nem segítet a rennie tabletta de génektől függ vagy próbáld meg még a cvamatelt az is jó rá!!!
2011. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az első terhességemet végigkísérte a gyomorégés (és a hányás). Nekem a Rennie vált be azóta is mindig van a táskámban. Nyugodtan lehet terhesség alatt os szedni nem árt a babának és gyorsan hat (nekem kb 5-10 perc kellett).

Egy gyönyörű 2 éves és egy 14 hetes magzat anyukája

2011. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem hazsnált, aztán elkezdtem inni a Salvus vizet. nem mondom hogy ízlet, de az megoldás volt egy kis időre. kisüvegben vittem a munkahelyre belőle és naponta kétszer lehúztam egy decit...de ezen kívül semmi más nem hazsnált.
2011. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj, hogy én ezt hogy utálom! Nekem is az elején volt, meg az utsó trimeszterben. És persze éjszaka jelentkezett, amikor édesdeden aludtam volna. Rennie nekem is használt, de mostanában a hideg ráz az ízétôl. Szódabikarbóna is jó, de a tej nekem nagyon kevés ideig segít.
2011. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az elején volt, kb a 4 hó végéig, majd a 7. hónaptól ismét. Nagyon szenvedtem tőle, alig tudtam dolgozni. Akkor még nem lehetett itthon kapni, külföldről hozattam GAVISCON-t, ez volt az egyedüli, ami segített. A Rennie sz@rt sem ért nálam, sem a keksz, sem a pattogatott kukorica, sem semmi más. Próbáld ki szerintem.
2011. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Citromos víz, lúgosít...
2011. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!