Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőmnek fáj a hasa és ott...

Barátnőmnek fáj a hasa és ott lennt olyan fura ( az íze is amikor kinyalom). Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a nőgyógyász fogja tudni.


ha eddig is fura íze volt, akkor annak nincs köze hozzá, de ha csak most, akkor folyás lehet és arra ad gyógyszert( vogy kapható vény nélkül a Canesten - ártani nem árt), vagy ha komolyabb fertőzés akkor azzal pláne dokihoz kell menni.szóval épp ezt nem tudod otthon megállapítani szerintem,hogy nme a komolyabb verzió-e.

tudom hoyg nem jó a nőgyógyásznál, de ha súlyosbodik egy kisebb fertőzés, akkor triplán rossz lesz.

2011. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menjetek el nődokihoz - ha kell, akár együtt. Az, hogy nem jó ott lenni, nézőpont kérdése. A lány kibír (végül is nem kibírni kell, csak átélni, mert nem szörnyű tortúra) pár percet a székben pucér alsó fertállyal, cserébe visszakapjátok a régi, önfeledt szexuális életeteket és egészségeteket. De kérdezzétek meg a dokit, kezelni kell-e téged is, és akkor neked is ír fel valamit.

Én nagyon sokáig küzdöttem hasonló problémával, mint a barátnőd, de buta voltam és nem fordultam orvoshoz, aztán elegem lett, elmentem, 4 nap alatt meggyógyultam, 2 perc "kellemetlenségért" cserébe. Szóval mindenképpen menjetek el, nem történik semmi olyan, ami miatt rosszul érezné magát a barátnőd, hiszen a nőgyógyász az az ember, aki előtt semmiért nem kell szégyenkezni - szerencsére :)


25/L

2011. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!