Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az, hogy piros a...

Mitől lehet az, hogy piros a hüvelybemenetem, van folyásom, de mégsincs fertőzésem?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta kűzdök ezzel a problémával, e hónapban voltam a 6. nőgyógyásznál. Egyszer fertőzést állapítanak meg, máskor nem találnak semmit, de a tünet ugyanaz. Folyás égő érzés, piros hüvelybemenet. A legutolsó dokim észrevett egy picic méhszájsebet, ezen kívül aztmondta nincs rendben a hüvely ph-m, adott krémet, de még mindig ugyan az a baj. Miért lehet ez? Kérlek segítsetek.
2011. jan. 24. 19:38
 1/4 anonim válasza:
Minden fele kepen ki kell vizsgaltatnod magad egy nagyon jo korhazban. Az biztos h fertozesed van. De meg lehet mas is nem vagyok benne biztos , de gyorsan menj el orvoshoz mert az ilyen fertozeseknek komoly kovetkezmenyei is lehetnek ha nem kezeled idoben.Addig is jo tesz ha beulsz egy kad forro vizbe es tegyel bele kamillat.
2011. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az utóbbi vizsgálatokkor egyik doki sem talált fertőzést. Nagyon alaposan megvizsgáltak, hüvelykenet kétszer is volt, negatív mindenre.
2011. jan. 24. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs hüvelygyulladásod?
2011. jan. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Milyen az ha van? Az utolsó dokim már tényleg nagyon alapos volt, és aztmondta nem lát semmit, használjam a krémet amit írt és jó lesz. Igaz még van 2 adag, és 3 naponta kell egyet, plusz még közbe jön a menstruációm, szóval van még időm,míg elfogy, de így közben semmivel sem jobb.
2011. jan. 25. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!