Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A cunimon van egy pirosas...

A cunimon van egy pirosas dudorszerűség. Mi lehet ez? Komoly?

Figyelt kérdés
A cunimon van egy pirosas dudorszerűség. Nem tudom mi ez. És egy kicsit meg is ilyedtem. 12 éves vagyok. És anyukámnak nem merek szólni, mert az olyan ciki. Tudom erre mindenki olyan egyszerűen azt mondja, hogy szóljak, de ez nem olyan egyszerű.
2009. febr. 4. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj,oké,hogy nem szólsz anyudnak,de akkor menj el a nőgyógyászhoz(tiniambulancia). Egyébként nem biztos,hogy komoly,én várnék pár napot,mert sokszor elmúlik az ilyesmi. Jó fehérneműt viselsz,nem műszálas?
2009. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

az 1.válaszolónak:nem tudom,mennyire jó ötlet,hogy nem szól anyukájának,hanem elmegy a tiniambulanciára.ugyanis az emberek többsége ha az anyukájuk előtt nem mer megnyílni és elmondani ezt,akkor egy orvosnak sem biztos,és itt jön az,hogy de az orvost köti a titoktartás és anya meg lehet h elszólja magát.DE ha elmondod anyukádnak,és megkéred,hogy senkinek ne mondja el biztos nem fogja.


Figyelj,sztem a legjobb,ha beszélsz anyuddal.

itt egy pl.:

-Anyu!Van egy kis probléma amit meg kell beszélnünk.(ha azt mondaná,hogy most nem ér rá,mondd azt h ez nem tűr halasztást)

(-Mi az?történt valami?Baj van?)

-Hát igen,baj van,azaz nem biztos de félek.

(-miért mi történt?)

-észrevettem,hogy a puncimon van egy pirosas dudor,és félek,nem tudom mi az.

...(megbeszélitek az anyukáddal,és megnézzi.

-Aztán mondd meg neki,hogy szeretnél biztos lenni,hogy minden rendben,ezért jó lenne ha elmennétel orvoshoz.Ő majd kér időpontot.

És ne feledd,ő az anyukád,a legjobbat akarja neked.Nyugodtan mondd el neki.

Sok sikert!:)


14/L

2009. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2.válaszadó: sajnos nem mindenkinek olyan jó a kapcsolata a szüleivel,mint neked. Én se mondok neki el semmit,nem lázadás miatt,hanem a családi helyzetem ilyen. És nem bizok meg anyámban. Az meg kit érdekel,hogy az orvos mit látott,mikor naponta ki tudja hány ugyan olyat lát.
2009. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak azért nem mered elmondani az anyukádnak a problémádat, mert szerinted ciki, akkor szerintem nincs csak egy kis bátorság kellene számodra :-). Hidd el, hogy ez NEM ciki egyáltalán!!! Sőt az csak nagyobb bajt szülhet, ha nem szólsz senkinek, mivel nem tudni, hogy mi lehet az oka a problémádnak!! Az is lehet, hogy csak egy egyszerű szőrtüszőgyulladás, és elmúlik pár nap alatt, esetleg kapsz rá egy kis krémet. Szerintem ilyen idős korban ha nőgyógyászhoz mész, akkor legjobb, ha ezt az anyukáddal teszed meg, mert sokkal jobb, ha ott van veled és segít akár eligazodni, vagy akár elmondja, hogy mi fog majd ott veled esetlegesen történni.

S ő is biztos ennek örülne a legjobban,ha segíthetne a lányának!

Üdv.!:Egy anyuka...

2009. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó vagyok!!! - Bocsánat, az első mondatomban a "nincs" szót elfelejtettem kitörölni!! (először máshogyan akartam írni a mondatot..)
2009. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!