Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2hónapja, egy héttel miután...

2hónapja, egy héttel miután voltam vkivel, a nagy ajkakon szemölcsszerű dudorok /bors-szem nagyságú/ jöttek ki, párnak fehér a közepe. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál de akkor alig látszott,és azt mondta h szőrtüsző gyulladás,azóta nem múlt el teljesen és most h együtt voltam a párommal,másnapra újra nagyon előjöttek.mind2 oldalon van,egy-egy függőleges csíkban. Lehet ez óvszer allergia? nem csíp,nem viszket,nem ég,csak csúnya.Elég ijesztő! volt már vkinek ilyen?
2011. jan. 25. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza az orvoshoz,vagy keress másik orvost. Az allergia általában viszket. Gombás fertőzés, az is viszket.
2011. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképpen menj vissza vagy ehhez, vagy egy másik orvoshoz. Lehet, hogy amikor először mentél, még nem volt jól látható az elváltozás. Most, hogy a te szavaidat idézve ennyire "csúnya", már nyilván felismeri az orvos is.
2011. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy két napig,elég csúnya,most pl tegnap este vettem észre mára viszont kicsit visszahúzódott és csak a kontúrja látszik a dudornak,és később majd kevésbé látszik,de nem tűnik el teljesen:S csak szex után jön ki...pettingtől semmi.
2011. jan. 25. 10:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia,pont ezért járok én is már három hónapja dokihoz.Először azt mondta gomba,kaptam a canestent,nem használt semmit,aztán írt egy másik gyógyszert,akkor jobb lett,de rendszeres szeretkezés után a nagyajkak alatt jobb oldalon egy borsónyi dudor keletkezik.Nekem már a szeretkezé is fáj,olyannyira,hogy emiatt már több,mint egy hete nem próbálkoztunk.Csütörtökön megyek vissza a dokihoz,addigra újra elmúlik biztos,de akkorra kaptam időpontot.Már én sem tudom,hgoy mitévő legyek.
2011. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!