Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség jele lehet a barnás...

Terhesség jele lehet a barnás folyás vagy fertőzésé inkább?

Figyelt kérdés

2 hete feküdtem le először a mostani párommal,nem használtunk gumit.Azóta többször is együtt voltunk.Szedek Cypromix-et,eddig soha nem volt baj vele és mindig védett a terhesség ellen az előző kapcsolatomban.Kb 3 napja barnás folyásom van,a menstruációmnak 3 hete lett vége.Tehát a barnás folyásomnak az oka nem lehet az,hogy meg fog jönni.Viszont viszket a hüvely nyílásom.

Fertőzés vagy valami más?


2011. jan. 25. 11:58
 1/4 anonim válasza:
állítólag az első alkalom után megbolydul kicsit a szervezeted, hormonháztartásod. simán betudható ennek
2011. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Ha viszket és megváltozik a folyás színe, az egyértelműen bakteriális fertőzésre utal.
2011. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát a viszketés soha nem jó jel.....

nekem nagyon fertőzés gyanús,én ilyenkor mindig használok intim mosakodót és az helyre is rak egyből....

a terhesség válaszára végy egy tesztet 5-600 ft ma már bárhol....

2011. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ma el is megyek nőgyógyászhoz.Nekem is fertőzés gyanús,inkább legyen az,mint más:)
2011. jan. 25. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!