Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek többször is volt...

Akinek többször is volt gombás fertőzése a terhesség alatt azoktól kérdeznék?

Figyelt kérdés

Már 3szor jött ki eddig nálam a hüvelygomba ami a canesten kombitól(doki mondta) mindig szépen elmúlt.Az a kérdés,hogy mi van ha épp azelőtt is kijön,hogy beindulna a szülés?Lehet így természetes úton szülni(esetleg injekcióval megoldható a kezelés) vagy császározni szoktak?

38 hetes km


2011. máj. 5. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Most a második babámmal szerencsére csak egyszer volt az elején.

De az első terhességemnél végigkísérte a 9 hónapot. Fú.. de utáltam!

Amúgy ráhúztam 9 napot és természetes úton szültem 4150 grammos, 51 cm-es babát :-)

2011. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 37 hetesen bekerültem kórházba és persze hogy egyből elkaptam valamit. Én is aggódtam, nekem Klion kúpot adtak, de féltem mi lesz szüléskor. Megnyugtattak, hogy semmi. Ha látnak valamit, szerintem kitisztítják a hüvelyt. Nekem is megtették amikor bekerültem, bár utána 2 héttel szültem. Addigra szerencsére rendbe jöttem pont. De ha mégis lenne, mert én is féltem, hogy a pl. a szemébe mehet a babának amikor jön kifele, úgyis alaposan megvizsgálják és adnak neki antibiotikumot. Nem valami jó ezzel kezdeni, de nem fognak emiatt megcsászározni.
2011. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is gombás voltam mindkettővel a vége felé.(elég érzékeny vagyok)

Mindkettőt természetes úton szülten,bajuk sem volt...

2011. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a végefelé adtam egy Mycosyst-Gyno nevű gyógyszert,ez csak 1 szem és minden gombát kiölt...az máskérdés,hogy végöl utolsó nap faros lett a babám így megcsászároztak...
2011. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

14:11-vok.

Ja,jut eszembe rögtön ahogy megszületnek cseppentenek a szemükbe fertőtlenítőt.Ha jól emlékszem ezüst-kolloidot.

2011. máj. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Megnyugodtam!Az első babámnál semmi ilyen problémám nem volt,de ez a második ilyen szempontból is teljesen más!:-)Nagyon félek a császártól és ezért kérdeztem rá!
2011. máj. 5. 15:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnél volt hasonló probléma, náluk a pici rögtön kapott antibiotikumot.
2011. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már elnézést de gombás fertőzésre antibiotikum nem hat, az baktériumokra van. Szóval akkor mi a jó fenének terhelik az újszülött szervezetét rögtön antibiotikummal, mikor egy esetleges gombás fertőzést úgyse előznek meg vele?????
2012. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előző a részemről csak költői kérdés volt, na meg felvilágosítás!
2012. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!