Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára használtam...

Hüvelygombára használtam Canesten tabit, ennek ez a lefolyása?

Figyelt kérdés
Volt egy kis fertőzésem, Canesten tablettát használtam 6 napig. Minden rendben volt, úgy csináltam, ahogy le van írva. Reggelre nem folyt ki semmi, inkább csak napközben, de nem sok. Most viszont jövöget, de a krém rózsaszínes, narancssárgás. Egyáltalán nem ronda, szép színe lett, csak nem értem miért, mikor a tabi fehér. Ma már nem volt semmi, fura ez az egész. 30-án fog megjönni, ezzel a mensivel teljesen kitisztulok?
2011. jan. 26. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Orvos ajánlotta a Canestent? Mert ha nem, csak úgy magadnak kezdted használni, akkor lehet, hogy nem erre lett volna szükséged, esetleg nem is gombád van. Ezesetben csak tüneteket kezeltél... a folyásra nincs magyarázatom, ha félidőben lennél két vérzés közt, jelezhetne ovulációt, de így nem tudom.

A menszesz pedig nem tisztít, ez legenda, tévhit. Ha a menszesz gyógyítaná a gombát, fertőzést, senki nem szedne ilyenre gyógyszert, kúpot... Max elmulasztja a tüneteket kis időre.

Én a helyedben még vérzés előtt elmennék egy kontrollra a nődokihoz.

2011. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl.mindig menzi előtt 1 héttel jelentkezik a gomba, és utána még vagy 2-3 napig tart. Csináltam már fejenállást is, hátha segít. De semmi nem működik igazán. A canesten tabihoz meg biztos nem vagyok elég meleg, mert bennem nem olvad fel sehogy, reggel egészben esik ki. :)
2011. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez jó! :)))))

Egyébként igen, orvos írta fel.

Az elsőnek ajánlom figyelmébe ezt: [link]

Majd ha rájött mi az a menstruáció, akkor ismét jöhet észt osztani.

2011. jan. 26. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem tudom, mivel érdemeltem ki ezt a hangnemet, nem osztottam neked az eszet, sajnálom, ha te ezt annak érezted. Nekem évente vagy négy-öt hüvelygombám van, és 12 menstruációm, nem kell félteni. Én kérek elnézést, hogy nem tudok a fejedben olvasni, és a le nem írt infókra rá kellett kérdeznem, illetve találgatásokba kellett bocsátkoznom.

A linked nem érdekel, pontosan tudok mindent, amit erről tudni kell, ugyanis rendszeresen küzdök ezzel a problémával menszesz alatt is (sajnos elkapom gyógyszertől, mosószerektől, amik rajta maradnak a ruhán, és még ezer dologtól...).

Úgyhogy légyszíves tartsd meg a stílusodat magadnak, és bocs, hogy segíteni próbáltam. Akkor csináld úgy, ahogyan szeretnéd. Remélem, meggyógyulsz.

2011. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem bántásnak szántam és nem szoktam bunkó lenni. Csak mikor jön egy ilyen válasz, hogy egyből le vagyok degradálva, mert amit mondok az nem is úgy van, mert az csak legenda, hát ez szíven ütött.

A tisztulást arra értettem, ha már egyszer 30-án úgyis folyik minden mindenhonnan, akkor talán a még bent csücsülő krémet is kiviszi.

Utólag is elnézést kérek a kirohanásért.

Így rendben vagyunk? :)

2011. jan. 26. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki ezt: [link]
2011. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!