Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan gyógyszer (kúp,...

Van olyan gyógyszer (kúp, krém esetleg tabletta) ami recept nélkül kapható és jó a Candyda gomba betegségre? Vagy valamilyen módszer, házi praktika ami jó rá? Miért alakulhat ki gyakran?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szija!


Én canesten-t javasolnék. Ez hüvelytabletta és krém is egyben. Canesten kombi a teljes neve és ez fertőzésekre jó. A kombiban 3db hüvelytabletta van de simán canesten hüvelytablettába viszont 6db tabletta van. Ezeket fel kell helyezni és általában ha gyakran van fertőzésed akkor 6-7 db tabletta segíteni szokott.

2011. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt ajánlom.Canesten kombi.Egy probát megér.Lehet h redbejössz és nem kell se orvos se sok gyogszer mire kikezelnek.
2011. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom holnap meg is veszem a gyógyszertárban. Mondjuk hallottam olyat róla hogy ez egy idő után nem fog használni meg hogy nem csak a gombát öli meg hanem azokat a sejteket (vagy miket :D) amik nem fertőzöttek. Ez igaz? Egyébként ha beválik akkor köszönöm, mert már elegem van abból hogy egy félév alatt már 3. ára kéne mennem nődokihoz :S Na köszi!
2011. jan. 27. 20:09
 4/5 Takács Jánosné ***** válasza:
Igen fontos még a diéta is aszt is meg nézheted ugyan ott.
2012. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért alakul ki gyakran, mert eltolódott a hüvely ph-d, tejsavval kellene öblögetni. Lehet kapni gyógyszertárban.
2015. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!