Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fog. Gátlót szedek. Ma kéne...

Fog. Gátlót szedek. Ma kéne megjönnie, mikor pisiltem és kitöröltem véres volt, de csak kicsit halványan piros. A betéten semmi vér. Van ilyen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 15:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Minden szem gyógyszert bevettél? Nem maradt ki egy sem? Antibiotikumot nem kellett szedned?
2011. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Persze,pisilésnél kicsit "erőltethetted"így jobban látszott a wc papíron.Hamarosan a betéten is fog.
2011. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

ha ma kéne megjönnie akkor az jo jel,holnapra vagy estére beindul.

ha nem jön meg akkor lehet felfaztal,ami véres vizelettel,es fájdalommal jár.


ha ne aggodjha nem fáj,meg fog jönni holnapra

2011. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem katasztrófa, ha tabletta mellett sem órára pontos. Ha szünetben megjön, akkor nincs gond. Nem szabad feleslegesen problémákat gyártani.
2011. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
de szedtem antibotikumot, és aztörtént hogy beszedtem, és 1 hétig használtunk még utána óvszert. szombaton telt le a 2. hét, és szombat délután a párom belémrakta óvszer nélkül, de nem ment el. pár percig volt csakbennem.
2011. jan. 28. 15:46
 6/22 anonim ***** válasza:
az antibiotikum gyengíti a fog. gátló hatását-jó választás volt az óvszer használata-VISZONT-az előváladéktól is teherbe lehet esni-még ha kicsi az esély is rá. Én nem aggódnék még a helyedbe-ha nem jön meg úgy 2-3 nap múlva, tesztelnék mindenképpen első pisiből (második voltam).
2011. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
bocs félreírtam....az előzőnél az első válaszoló voltam:D bocsi a másodiktól:(((
2011. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.. nagyonn ideges vagyyok :(((
2011. jan. 28. 15:51
 9/22 anonim ***** válasza:

Teljesen feleslegesen idegeskedsz. Egy hétig használtatok óvszert. Nincs gond.

Akkor parázz, ha egyáltalán nem jön meg szünetben.

2011. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Próbálj ne idegeskedni, mert attól is késhet:S

Amúgy mennyi idős vagy?

2011. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!