Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » AZ igaz hogyha valakinek...

AZ igaz hogyha valakinek megjön akkor már keveset fog nőni magasságra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

Annyiban igaz, hogy a hosszú csöves csontjaid már nem nőnek (combcsont, lábszárcsontok), mert a nemi hormonoktól bezáródnak az epifízis fugák, azok a porcos végek, amik növekedtek a csontban.

De a törzsed még nyúlhat, és ez is jó néhány cm lesz!

Pl nálam még 5 cm-t jelentett, miután megjött.

2011. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy igaz-e, de viszont szerintem az alacsony lányok sokkal szebbek.
2011. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
anatómiából ezt tanultam, úgyhogy szerintem igaz. csak nem tanítanak hülyeséget az embernek.
2011. jan. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy miután rendszeressé vált a menstruáció, utána max. 2 évig nőnek még a lányok.

én nem tanultam anatómiát, csak régebben olvastam valahol.


nekem pl. 12,5 évesen jött meg, alig egy év alatt teljesen szabályossá, rendszeressé vált, de szerintem 14 éves korom után már nem nőttem 1 centit sem.

2011. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, de csak azért, mert általában abban az életkorban jön meg, amikor már amúgy sem nőnél sokat.

Akinek 8 évesen megjön (az egy betegség), az sem marad törpe. És akinek csak 20 évesen jön meg (az se normális dolog), az sem nő 2 méteresre.

2011. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!