Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek tapasztalt...

Van valakinek tapasztalt véleménye a " VITAL WOMAN" ( calavita) termékről?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyi hogy most megnéztem gyorsan az összetevőit és a leírását.

Nem tudom te mit vársz egy pár gyógynövény -kivonattól, de nagyon ügyesen le van vezetve hogy még a lelki egyensúlyt is helyreállítja.

A gyógynövények nem csodaszerek, bizonyos esetekben persze lehet nagyon jótékony hatásuk de ez nem úgy működik hogy egy kis kapszulában lévő kivonat javít az egészségeden.

Ne legyél ennyire naiv, ehhez nem kell tapasztalat. Aki ilyesmit vesz attól eleve ne fogadj el tanácsot :D

Tipikus amúgy hogy ezekben a termékleírásokban felnagyítják egy adott növény hatásait sőt ,teljesen légbőlkapott hülyeségeket állítanak róla (pl "javítja a fizikai kondíciót"). Ha egészséget akarsz azt a mozgással és a megfelelő táplálkozással lehet elérni.

2011. okt. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN! NAGYON ARANYOS!!! biztosan látta "mire való" a vitamin......??? én azért akarom szedni mert már nem tudok természetes úton mást....hogy összejöjjön a baby! voltam dokinál...műtöttek is...ebbe inkább nem fognák most..de ha kell leírom...
2011. okt. 26. 01:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell, azt hiszem értem a helyzetedet, amikor valaki nagyon szeretne valamit akkor picit elfogult is lesz.

(és ezt nagyon jól ki lehet használni)

Én nem bíznék ilyesmire semmit, de bajod nem lesz tőle ha kipróbálod, és sosem tudni. Sajnos érdemben nem tudok segíteni, hisz gondolom nem kell tanácsolni hogy kutakodj mindenfele. Esetleg azt a tanácsot adhatom hogy sose egy reklámszöveg alapján dönts mit veszel meg hanem próbálj egy adott termékben lévő hatóanyagokról többet megtudni független forrásból. Kívánom hogy összejjöjön :)

2011. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. okt. 27. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!