Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késik mostanában a mensim?

Mitől késik mostanában a mensim?

Figyelt kérdés
Eddig rendesen megjött mindig, kb évente egyszer késett max 1napot. 2hónapja viszont majdnem egy hetet késett, múlt hónapban rendesen megjött, most viszont megint késik két napja. Mitől lehet ez? Menjek esetleg orvoshoz? Fogamzásgátlót nem szedek 25éves vagyok
2009. febr. 5. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok minden befolyásolhatja, de ennek szerintem már utánanéztél az interneten. Én elmennék a dokihoz, hogy megnyugodjak és megtudjam, hogy pontosan mitől lehet.
2009. febr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A késés oka hormonhatás, ami lehet gyógyszeres, vagy terhesség okozta.

Megoldás: teszt, ill. manuális, v., és UH vizsg.

2009. febr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy-két nap még nem a világ,idegesség,stressz bőven lehet okozója,egyszerűen ennyi,ha rendszeressé válik,és heteket késik,akkor érdemesebb utána járni,de egy-egy nap miatt ne izgulj,megesik.Terhességről gondolom tudnál,hogy van-e esélye,és akkor már léptél volna.
2009. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!