Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizelési inger és az alhasban...

Vizelési inger és az alhasban lévő szúró fájdalom mi miatt lehet?

Figyelt kérdés
Már egy hete állandóan wc-re járkálok és néha 'beszúrkál" a hasam is ...mi miatt lehet ez?
2011. jan. 28. 22:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
Felfaztal szerintem, menj vele orvoshoz,mert szovodmenyes lehet es rahuzodhat a petefeszekre is. En sajnos addig huztam,hogy ugyeletre kellett mennem,mert ugy fajt.
2011. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szia,


Hólyaggyulladásod van valószínűleg. Menj el nőgyógyászhoz, ez csak rosszabbodni fog, kipróbálhatsz gyógynövényteát is.

2011. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ akkor hétfőn beiktatok egy orvost remélem addig nem fog súlyosbodni...ilyenkor van valami más teendő már mint hogy sokat kell inni vagy valami?
2011. jan. 28. 22:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a nyáron jártam így, hideg, vizes fürdőruha = felfázás. 5percenként wc. Én, ha tudom kerülöm az orvosokat, de van erre 1nagyon hatásos szer. Patikában vettem, ott ajánlották, Urogin, 125ml-es tinktúra. 2nap alatt segít. Mintha DM-ben is láttam volna.
2011. jan. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utolsó, ezzel orvoshoz kell menni, a húgyúti fertőzésnek nagyon komoly következményei lehetnek, ne ajánlgass felelőtlenül gyógyszereket!!!!!!!!
2011. jan. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Elso vagyok!

Szerintem is orvoshoz menj inkabb,mert ezek a homeopatias szerek eleg gyengek,nekem pl.2 fele antibiotikumot kellett szednem ra. Sokat kell inni, derekat-hasat melegen tartani, nem szabad hidegre ulni,stb

2011. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem ajánlgatott felelőtlenül... Tényleg egész jó az Urogin. Az egy gyógynövényes tinktúra, ártani nem fog, csak használni tud, szóval ne ugass, légyszi. Köszönöm.


Kérdező, és az utóbbi időben háromszor voltam durván felfázva. Minden pisiléskor begörcsölt a hólyagom, és utána órákig görcsben volt... Volt hogy már sírtam. És nekem is olyan volt mintha egyfolytában pisilnem kéne, és a hasam meg a derekam is szúrkált. Kétszer voltam vele orvosnál (egyszer ügyeleten Karácsonykor...hmmm de jó volt...:S), mint a kétszer erős antibiotikumot írtak. El is múlt tőle, csak egy hónap nem telt el, és már ki is újult. Na harmadszorra gondoltam, hogy most már nem és nem megyek orvoshoz, és nem szedek be újabb doboz antibiotikumot. Utánajártam a témának, és megtudtam, hogy az ilyen fertőzések 90%-át az e.coli baktérium okozza, amit nagyon nehezem tud véglegesen kiírtani az antibiotikum, ugyanis megtapad a sejtekben. Viszont van rá tuti szer.

A tőzegáfonya kapszula hatalmas dózisban többet ér mint az antibiotikum, mivel olyan anyagot tartalmaz a baktériumok tapadását gátolja, így ki tudod őket pisilni.

Ugyanezen az elven működik a d-mannóz, csak még sokkal erősebb, és hatékonyabb. Én ezt ajánlom, mert jelenleg ez a leghatékonyabb szer az e.coli ellen. Próbáld ki, és ha nem használ pár órán belül (!!!), akkor viszont menj el orvoshoz, mert akkor más baktérium okozza. Amúgy sajnos a d-mannóz nagyon drága cucc (7000 ft), úgyhogy ha nem vagy anyagilag eleresztve, akkor kérj egy vizelettenyésztést először. Ha kimutatják, hogy e.coli, akkor mindenképp a d-mannózt javaslom, felesleges antibiotikummal kínlódni. Vagy a másik variáció, hogy az antibiotikum mellé szedsz tőzegáfonyát, de akkor pénzben majdnem ugyanott vagy...


Remélem, hogy segítettem, majd írj, hogy mi van veled!:)

2011. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megpróbálkozom először a tőzegáfonya kapszulával mert azt most hozott az egyik barátnőm és aztán kiderül hogy hogyan tovább :)
2011. jan. 29. 18:43
 9/11 anonim válasza:

A kerdezo ugyis azt csinal,amit akar...

Mi azert vagyunk itt,hogy otletet adjunk, nem a masikat leszolni. De ez az en velemenyem.

Valaszod eleje pedig csakis a magas intelligenciaszintedre vall :)

Ketszer is meggondolnam,hogy megfogadom-e egy ilyen ember tanacsat:)

Na tovabbi jo diskuralast!!!!

Kedves kerdezonek pedig jobbulast, en is kiprobaltam a tozegafonyat,nem hasznalt semmit, az orvosok nem veletlenul vannak es a felfazas komoly dolog. Kesobb akar meddo is lehetsz tole! De te tudod...

2011. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Gyakorlott" felfázó vagyok évek óta, úgyhogy elég jól vágom a témát: a tőzegáfonya akkor ér valamit, ha rendszeresen szedi az ember illetve enyhe hólyaggyulladásokat ki lehet vele kezelni orvos nélkül is. DE! ha valakinek először vannak hólyaggyulladásos panaszai és ilyen kifejezettek mint a kérdezőnek, akkor igenis orvoshoz kell menni, urológiára, nem házi hókuszpókuszokkal bíbelődni és várni a csodát. Egyébként a tőzegáfonya meg társai nem akkora csodaszerek természetesen mint ahogy a jól tervezett marketing előadja: persze, hozzátapad a sejtekhez, meg az e. Colihoz ugyan már... gimi 2. osztályáig tanultam kémiát, 4.-ig biológiát, de még így is meg tudom állapítani hogy ez marhaság. Ez olyan mint az intelligens mosópor meg a bifidusz eszenszisz. Orvostól tudom, hogy a tőzegáfonya simán egy jó kis húgyúti fertőtlenítő, de semmi egyéb! Ilyen rohadt hidegben nagyon melegen kell öltözni, el kell felejteni a rövid, derékkilógatós kabátkákat meg a miniszoknyát nejlonharisnyával és mindenekelőtt orvoshoz kell menni kérdező!
2011. jan. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!