Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 éve kb. van fehér folyásom,...

1 éve kb. van fehér folyásom, ami menstruációmkor elmúlik. Sokan azt mondják ez természetes a nőknél (21/L). Szerintetek menjek el nőgyógyászhoz? Esetleg a fogamzásgátló használna erre a problémára?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen problémára? és 21 évesen miért nem jársz nőgyógyászhoz, legalább az évenkénti rákszűrés alkalmával???
2011. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem azóta van folyásom mióta szedem..
2011. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Bármilyen gombásodás, fertőzés is lehet.

Nekem is ez van, elmentem orvoshoz még tavaly májusban. Azóta rendszeresen visszarendelnek (rákszűrésre), mert azt mondják a HPV jelei mutatkoznak nálam. De azt mondta az orvos, hogy ez lehet egy kisebb gyulladástól is. Ez az én esetem, de mondom, kisebb nőgyógyászati betegségtől is előjöhet.


Nekem pl. felírtak egy C vitaminos cuccot, ami nagyon jó: Vitagyn C. 6 ampulla van benne, vény nélkül. A fogamzásgátló nem megoldás rá. Menj el orvoshoz, vizsgáltasd ki magad minél előbb! Hidd el, sokkal jobb.


22/L

2011. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Niggagirl válasza:
Nekem azóta van mióta megjött 12 évesen. Minden évben megyek rákszűrésre és még nem volt gombás fertőzésem. Viszont sűrűn felvagyok fázva:( Az orvos szerint ez a folyás soha nem fog elmúlni és örökletes. A családomban több lánynak is van évek óta. Ez van sajna:( Persze okozhatja más is inkább menj el orvoshoz hogy megnyugodj.
2011. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Járok Nőgyógyászhoz csak valahogy ezt még nem kérdeztem meg tőle, talán mert tartok a válaszától, meg volt mikor elis felejtettm. :S
2011. jan. 30. 08:24
 6/6 anonim ***** válasza:
ha jársz nőgyógyászhoz és nem mondta, hogy lát fertőzést, akkor semmi bajod, csak bő a folyásod
2011. jan. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!