Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon kipirosodott a puncim...

Nagyon kipirosodott a puncim a betéttől, mivel kenjem, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Sudocremmel meg Neogranormonnal kenegetem 3-4 napja, de még mindig nagyon piros.
2011. jan. 30. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt inkább orvos mondja majd meg. Hány éves vagy?
2011. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
cserélj másik betétet,ez sokunknál gond és lehet hogy inkább hagyd a kenőcsöt és hagyd hogy magától gyógyuljon,tartsd tisztán és keress valami pamut anyagot,vagy egyenlőre wattát használj,amíg nem jön helyre.
2011. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Pusziltasd emg, attól gyógyul meggyógyul.

Ez volt a vic.

És amitől tényleg meggyógyul, az a NEOGRANORMON kenőcs, garantálom hogy rövid időn belől elmúlasztja.

Ez egy hámosító kenőcs, vény nélkül kapsz a gyógyszertárban.

[link]

2011. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
használd az always ultra sensitivet,jó puha anyagú,nekem bevállt-
2011. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából nem ilyen betétet szoktam használni, de most csak ilyen volt itthon, aztán az első 2-3 napban nem volt semmi gond, azt hittem, hogy már bírja a puncim. De ezek szerint nem. :(

20 éves vagyok, de orvoshoz csak emiatt nem mennék el, nem akarok emiatt 8-10 ezret kiadni, biztos, hogy a betét miatt van és nem gombától vagy fertőzéstől.

2011. jan. 30. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!