Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a Letrox50 tablettáról?

Figyelt kérdés

Egy hónapja 6.3as TSH szintet mértek nálam. Egy éve nem jön össze a baba és folyamatosan hízok ezért mentem kivizsgálásra ekkor derült ki ez az eredmény. Endokrinológustól kaptam ezt a gyógyszert.

Tapasztalatok? Kinek hogy rendeződött a dolog?


2011. febr. 3. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt a tablettát szedem. Igazából semmi más nincs benne, csak az a pajzsmirigyhormont, amiből nem termel eleget a szervezeted. Mellékhatása sincsen, csak ha túladagolják...

4 hónapja írta fel az orvosom, 3 hónapos kontrollon már normál tartományban volt a TSH-m. De nekem kicsit alacsonyabb volt, mint a tiéd úgy emlékszem.

Ha semmi más problémád nincs, akkor szerintem összejöhet a baba.

De nekem pl PCOS-el együtt van, így hiába rendezték a pajzsmirigyműködésem, peteérésem ugyanúgy nincs...

2011. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Úgy tűnik más probléma nincs mert 14. napon szép érett tüszőt látott a nőgyógyim.

Mielőbbi javulást Neked!

2011. febr. 4. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!