Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostilbegyt tablettáról...

A Clostilbegyt tablettáról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
5 éve nincs peteérésem sajnos, amióta abbahagytam a fogamzásgátlót, de ez csak most derült ki. (én vétkem, csak most vizsgáltattam ki h miért nincs még babánk...) _Kaptam 2 hónapra Clostilbegytet 3X1-et naponta ami elég durva. Az lenne a kérdésem, hogy ez végülis csak 2 hónapra csinál peteérést mesterségesen, vagy ez arra hivatott, hogy ezzel a lökettel beindítsa a szervezet saját működését? Van valakinek tapasztalata ezügyben? Volt már akinek helyrejöttek a dolgai ezzel?
2010. nov. 11. 09:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a pé hiányára kaptam, de nekem sajnos semmit nem segített.
2010. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Én is kaptam, de nem ilyen mennyiségben. Ha jól emlékszem nekem csak meghatározott napokon kellett szednem, de akkor is csak naponta 1-et. Kaptam egyszer 3 hónapra, meg még utána is ennyire. A 6-ik hónapban már nem kellett bevennem:)) A kisfiam most 5 éves.
2010. nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg beindítja a folyamatot, tehát ha abbahagyod, kell, hogy legyen onnantól magától is peteérés. Nekem amikor hormonális káosz volt a szervezetemben, a Closty sem segített. Azóta hormonálisan helyrejöttem (természetgyógyászat által), még sincs baba már 1,5 éve, most inszeminációra járunk, és a Clostyt kapom a stimulációhoz, múlt hónapban 2 szép tüszőt növesztettem tőle. Sok sikert!
2010. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy feltetted a kérdést! Én is kaptam, de még nem szedem, várom hátha egyszer megjön. Nekem sincs rendesen peteérésem (de néha előfordul) és 2x1-et kell majd szednem 5 napig.
2010. nov. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudjatok, hogy ezt írom, de mindig felháborít mikor ilyesmit olvasok! Miért fogadjátok ezt el? Miért nem keresitek meg a valódi okát miért nincs pé? Lehet, hogy az ok felderítésével egy csomó felesleges gyógyszerszedéstől, stressztől kímélnétek meg magatokat!
2010. nov. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ötlet? Hová forduljunk? Milyen vizsgálatot kérjünk? Tudod én már annak is örülök, hogy a sokadik orvosnak sikerült észrevennie azt a kb30 cisztát a petefészkemen:( A hormonjaim tökéletesek, akkor szerinted mit kellene még vizsgálni?)
2010. nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a gyors válaszokat, és az 5 éves gyermek anyukájának nagyon gratulálok! :) Szerintem én a hormonális káoszon túl vagyok, az úgy kb egy évig volt, de akkor aztán pattanás-hajhullás-szőrösödés-hízás-zsírosbőr, minden volt. Csak a ciklusaim nem rendeződtek mostanra, és ugye kiderült hogy nincs peteérés sem, ami azért nem volt túl nagy meglepetés így öt év után... Mindenesetre szeretném hinni, hogy nem szedem feleslegesen ezt a gyógyszert, mert iszonyatosan melegem van tőle! Új az orvosom is, jó a híre, dehát manapság sohasetudhassajazember ugye...
2010. nov. 11. 12:03
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Neked csináltak inzulinrezisztencia vizsgálatot? Mert hiába pocskondiáznak itt egyesek, hogy miért nem derítjük ki az okot, csak szedünk itt mindenfélét, amit felírnak, nekem ez az egy vizsgálat hiányzik, ami talán oka lehet.

2010. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Amit felsoroltál ezek tipikus pcos tünetek sajnos. Endokrinológushoz kell vele menni, nem nőgyógyászáti betegség!

Tökéletes hormonsorral is lehet valaki pcos - ezt a legutóbbi kontrollon mondta nekem az endodokinőm.

A pcos-ról a legjobban informálódni, egy valószínűség kalkulátort kitölteni itt: pco-szindroma.hu

Én azért kardoskodom a kivizsgálás mellett, mert pcos-ként kezdetben engem is egy sztárnőgyógyász kezelt. Utólag tudom, hogy többet ártott nekem, mint használt. Nem reagáltam a Clostira, hormoninjekciós stimura, műteni akart, ráment fél évem, rengeteget fogytam (nem lett volna szabad)...

Elmentem inzulin terhelésre egy magán laborba, inzulinrezisztenciám is van sajnos. Otthagytam ezt a dokit és endokrinológus kezel (mensmentis.hu), lassú javulás van. Közben nőgyógyászt is váltottam, olyat választottam aki elfogadja az endodokit, ő nem is adna Clostit, míg nincs viszonylag normális ciklusom.

2010. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

12.12-es. Segíteni próbálok, nem pocskondiázni! Igen, voltam terhelésen, az imént írtam le a sztorimat.


Azt nem értem, hogy miért van minden kérdésnél, egy-egy kerékkötő, akinek nem lehet elég finoman leírni a véleményemet, mert egyből ingerülten nekem esik. De ha a saját károtokon akartok tanulni, tegyétek! Nekem tök idegenek segítettek megtalálni a megfeleő orvosokat! Hálás vagyok nekik, nem beléjük rúgtam.

2010. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!