Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy felfázás...

Lehetséges, hogy felfázás miatt késhet a menszesz?

Figyelt kérdés
A multkor szörnyen felfáztam, annyira, hogy nem csak vizeléskor hanem még uána is jóval fájt.... és késett a havim. Normális ez?
2011. febr. 3. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális ha emiatt késik a menstruációd.
2011. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, a felfázástól is késhet. (ki is maradhat)

Ha védekezés nélkül voltál együtt fiúval, vagy pl. megszakításos módszerrel, akkor már lehet más ok is.

2011. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amennyire a felfázás normális.
2011. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bubu54 válasza:

Sőt lehet hogy ki is maradhat, akár a következő ciklus is.

A felfázások--- bakteriális elsősorban, de vírosos is lehet, egészen több napot, is elérhet.

Célzott gyógyszeres kezeléssel le lehet küzdeni akár 7-14 nap alatt is.

Nem kell nagyágyús kapszulákat bevetni, de viszont napi meleg vizes fürdővel, és lekezelt perifériás fertőtlenítővel, képzeld a babaolaj is olyan, lesz a hatás.

2011. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, nekem egyszer három hetet késett emiatt, gyógyszer mellett. Lepisiltam vagy tíz tesztet, majd pánik, hogy ha nem terhesség, akkor mitől csúszhat ennyit.

Az orvos megvizsgált, mondta, hogy felfáztam, ettől szabadságra ment a soros petefészkem. Ha egy hónap múlva se jön meg, akkor megindítja injekcióval.

Szerencsére magától megjött néhány nappal az orvos után.

De én is ráparáztam akkor.

2011. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, gyógyszertárban lehet kapni Urogin nevű kanalas orvosságot. Borzasztó az íze (Unicumhoz vagy Jagermeisterhez hasonlít), de ha a legelején elkezded szedni, akkor a gyengébb felfázást szépen megfogja.

Ha komolyabb, akkor viszont több okból is menj orvoshoz: egyrészt ha sokszor kiújul, meddőséget is okozhat, áthúzódhat a méhedre.

Illetve felmászhat a veséig. Volt emiatt vesegörcsöm, ehhez képest a szülés díszmenet volt. Életemben nem éreztem olyan erős fájdalmat, mint vesegörcsnél.

Ha az is többször előjön, akkor meg a veséd mehet tropára.

Én se hittem el, amíg az urológus néhány lelettel és egy orvosi könyvben mutogatva el nem magyarázta, hogy hova vezet a visszatérő fertőzés.

(Jó szívvel ajánlom dr. Kondás Józsefet a Péterfy - vagy ERzsébet - rendelőintézetében, szerdán délelőtt rendel)

2011. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!