Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér, sűrű váladék van a...

Fehér, sűrű váladék van a hüvelyemben és ezáltal a fehérneműmön is két napja. Nagyon zavaró. Ez a fehér folyás? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Néha egy picit viszketett is de megmostam magam többször is vízzel és segített.Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen sok. Zavar nagyon.. és félek, hogy párom ettől visszataszítónak tart a legközelebbi együttlétünkkor.


Volt már korábban is ilyen fehér váladékom de nem ennyi..


2011. febr. 5. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ilyesmim nekem is van, de nem tudom én sem, hogy mitől. Nem voltam vele dokinál, de valószínű nem is megyek. Nekem általában 1-2 havonta jön elő és csak 2-3 hétig tart.

Ha zavar a látványa, akkor tisztasági betét, vagy használj 3-4 óránként intim törlökendőt.

2011. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
43%
Ha viszked, nem lehet, hogy gombás vagy? Voltál nőgyógyásznál? Kezd el kenni Canestennel, az nem vényköteles.
2011. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ha viszket, akkor menj el vele orvoshoz.

Amúgy nekem is szokott lenni:S:/

2011. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nekem is egy-két havonta jön elő.

És legtöbbször a menzeszem előtt kb.1 héttel.


Nem hinném, hogy gomba lenne ( olvasgattam annak a tüneteit de arra jutottam, hogy az valószínűtlen).

Persze nem vagyok nőgyógyász...

2011. febr. 5. 13:27
 5/18 A kérdező kommentje:

De csak kicsit viszket és nem állandóan..


Lehet valahogy csökkenteni a mennyiségét?:/

2011. febr. 5. 13:29
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok. Nekem is inkább menzesz előtt szokott.

Egyik volt barátnőmnek is volt ilyene, és beszélgettünk róla, hogy vajon mi lehet ez. Ő azt mondta, hogy állítólag ez valami "jóbaktérium"... Lehet nem igaz, nem tudom.

G@

2011. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mennyiséget nem.

Tisztasági betét, vagy intim törlökendő a megoldás, ahogy már említettem.

G@

2011. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nem vagyok nő, bocsánat ha hülyeséget írok. De nem lehet köze az alvatt vérrel? (menszesz elött)
2011. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem erre a nőgyógyász azt mondta, hogy nincsen semmi gond, és egy Colpo Cleaner nevű hüvelyöblögetőt ajánlott, ezt lehet bármikor használni, ha úgy érzed szükséges.

[link]

Van laktózos pezsgőtabletta, ami helyre állítja a hasznos baktériumok egyensúlyát, és lehet kapni jódos pezsgőtablettát is, ami a fertőzésekkel szemben nagyon jó.

Megvettem, de még nem próbáltam ki.

23L

2011. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
menszez előtt nekem is sűrűbb és több van és semmilyen ferzőzésem nincs.
2011. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!