Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt nagyobb...

Menstruáció alatt nagyobb darab, kemény valami (vér), mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Éppen megvan a menzeszem és egy nagyobb darab valamit találtam, kb.3-4cm és olyan, mintha "májdarabka" lenne, kemény, nem olyan, mint az alvadt vér.
2011. febr. 5. 14:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
nyálkahártya...utána kéne olvasni mi a menzesz
2011. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
igen, az a szövetdarabka, ami a nyálkahártya leválásából van.
2011. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Régen nekem sem volt ilyenem, gimis negyediker koromban jelentkezett először, azóta hol van, hol nincs. Először én is megdöbbentem, aztán rájöttem, ez normális. Csak ugye a nyálkahártyát senki nem ilyen májszerű darabnak képzeli...


26/L

2011. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
szerintem azért tűnk májszerű darabnak, mert a nyálkahártya szövetdarabjára ráalvad a vér vagy nem istudom hogy mondjam...
2011. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Igen ez a nyálkahártya, azért ilyen kemény.
2011. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy nyálkahártya e. Nekem szülés után volt ilyen, csak nagyobb darabban. Megijedtem. Nekem még sose volt ilyen, csak szülés után, másnap rögtön. Pedig elhagytam már a harmadik ikszet is..Olyan, mint egy sertésmáj, mikor leszelsz belőle egy csíkot. Pfúúj..Azért köszönöm a válaszaitokat! :)
2011. febr. 5. 20:53
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

az enyém ugyanilyen, néha, úgyhogy tudom, miről beszélsz, de ez elvileg tényleg normális, és a dokim sem talált semmi aggodalomra okot adó jelet (egyébként amikor egy ilyen darab "jön ki belőlem", sokkal jobban görcsölök, már csak emiatt is elhiszem, hogy tényleg nyálkahártya)


26/L

2011. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha valakit még érdekel..méhszájsebem van és hpv magas rizikójú vírus, műteni kell! :(
2011. febr. 26. 15:13
 9/19 anonim ***** válasza:
Ezt igazán sajnálom. De szerintem nincs összefüggés a májszerű darabkákkal, vagy összefüggésbe hozta a doki?
2011. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26/L
2011. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!