Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez? Valami betegség?...

Mitől van ez? Valami betegség? (menstruáció)

Figyelt kérdés

Hétfőn megjött a menstruációm,de nem úgy ahogy szokott. Mármint 2 nappal korábba mint kellett volna,de ez nem is lenne ugye gond. viszont az idegesít hogy csak alig alig vérzik, és a méhnyálkahártya, ami általában csómós,az egyáltalán nincs.

Már több mint egy hónapja voltam együtt a barátommal,védekeztünk. fél percig volt bennem gumi nélkül, de nem élvezett el. azóta egyszer már menstruáltam.

még ma is alig van valami, ha felnyúlok akkor ott véres.de nem jön ki.


2011. febr. 5. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
menj nőgyógyászhoz.
2011. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet valami hormonális rendellenesség, de én egyértelműen a terhességet sem zárom ki.
2011. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csináltam azóta tesztet és egyértelműen negatív.
2011. febr. 8. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól látom eltelt 4 nap a kérdés kiírása óta. Mi a helyzet azóta?
2011. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmúlt.Nem fáj semmim.Lehet, hogy a sok idegességtől volt, az utóbbi időszak nem volt túl jó. De jövő héten azért elmegyek nőgyógyászhoz.
2011. febr. 10. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!