Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet a menstruáció betegség...

Késhet a menstruáció betegség miatt?

Figyelt kérdés
A barátnőm nemrég elkapott egy vírust. Hányással, hasmenéssel járt. Sokat is fogyott. Most pedig 3 napja késik neki. Mindig védekeztünk!
2011. márc. 19. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:

sok fogyástól lehet


mennyit fogyott és most milyen magas és hány kg? hány éves? mivel védekeztetek?

2011. márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen késhet, de a 3 hét kését már soknak tartom. Védekezés mellett is megtörténhet a teherbe esés.. a szervezet nagyon fura dolgokat tud müvelni.

Sulyos petefészek gyulladás után,, azt mondta a doki sosem esem teherbe.. és a felgyógyulás után röviddel mégis.. kinevetett a doki amikor visszamentem.. hogy ugy érzem baba van a pocakban.., és volt.

Azt javaslom csináljatok egy tesztet...

2011. márc. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19 éves. Óvszert használunk. Kb. 173 cm és szerintem 2-3 kilót fogyott, de nem tudom pontosan. Anyukám is észrevette rajta, tehát nem keveset. Amúgy 60kg volt.
2011. márc. 19. 07:42
 4/7 A kérdező kommentje:
2. hozzászólónak mondom, hogy nem 3 hetet, hanem 3 napja késik csupán! Félreolvastad :)
2011. márc. 19. 07:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is gumival védekezünk. Nekem most 3 hetet késett, most jött meg. De eleve nem túl rendszeres. Szerintem ha nem szakadt az óvszer nincs gond.
2011. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
173 cmhez 60 kg alatt lenni, nagyon sovány, lehet, hogy ez is belejátszik...ha amúgy rendszeres neki, akkor 1 hét múlva doki
2011. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valóban a betegség volt az oka. A kérdés kiírását követő napon megjött :)
2011. márc. 20. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!