Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy kis dudort érzek a méhnyak...

Egy kis dudort érzek a méhnyakamon! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Szóval... kicsit ciki leírni, de úgy álltunk a barátommal, hogy nemsokára elveszítem a szüzességem, ezért kipróbáltam a maszturbálást (megujjaztam magam), hogy tudjam milyen. Már az nagyon fura volt, hogy konkrétan kitapintok valami "belógó" cuccot a hüvelyemben, de gondoltam, hogy az a méhnyak. Az normális, ha elérem? De azon meg éreztem egy pici, max. egy fél lencse nagyságú dudort! Nagyon megijedtem, mi lehet az? A barátommal azóta már szakítottunk, de talán nem is baj, hogy nem vele veszítettem el. De ez most mindegy. Menjek orvoshoz? És ott mit mondjak neki? Hogy érzek valamit a méhnyakon? És szűzként megvizsgálja rendesen? Kérlek válaszoljatok! Köszi előre is :)

16/L


2011. febr. 5. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
semmi bajod, de ha szexre készülsz nem ártana dokihoz menni és a védekezésről beszélgetni, + amíg még szűz vagy, addig a HPV oltást elintézni (drága, de van olyan önkormányzat, ahol a tinik kedvezményt kapnak rá)
2011. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az a méhszáj, ne aggódj! És normális, ha eléred, mert könnyen kitapintható.
2011. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Az szerintem egyszerűen kizárt, hogy ennyire rövid lenne a hüvelyed, vagy ilyen hosszúak lennének az ujjaid. Nem tudok pontos adatot mondani, de a méhnyak 15-20 centi mélyen lehet. Az a dudor nem tudom mi, de ha nem fáj, és semmi rendellenességet nem észlelsz, akkor ne pánikolj. Egyik lány sem teljesen sima ott belül. Én azt vettem le az írásodból, hogy nincs miért aggódni :) 18/F
2011. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Utolsó: a hüvely nyugalmi állapotban 7 cm hosszú, egy szűz lány/nő esetében egyértelműen szűkebb és lehet, hogy rövidebb is. Izgalmi állapotban tágul és nyúlik, hogy be tudja fogadni a férfi nemi szervét. Ezért gondolhatod te úgy, hogy 15-20 centi, de nem.
2011. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
szia 18 éves SZŰZ fiú ;) XD
2011. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Jah és az tényleg a méhszájad amit érzel, a ciklustól függően változik a keménysége. Nem kell aggódnod, nincs semmi baj. :)
2011. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

HPV oltásokat már megkaptam szerencsére 2 éve. :)

De a méhszáj az nem a legeslegeleje? Én rajta érzem, a méhnyakon, az elejefelé. Hátrébb is elérem a méhnyakat. Ilyen rövid a hüvelyem? És szexelni hogy fogok így? Egyébként nem fáj (mármint a dudor).

2011. febr. 5. 21:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a méhszáj az! Fogsz tudni szexelni, mert a hüvely rendkívül rugalmas, nem lesz gond. Úgyhogy ne aggódj!
2011. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

A méhszáj/méhnyak nem a legelején van, hanem a végén. De te érezheted úgy, hogy az elején van, mivel szűz vagy.

[link]

2011. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha orvos megvizsgál, akkor legalább megnyugszol!
2011. febr. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!