Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy kis dudort érzek a méhnyak...

Egy kis dudort érzek a méhnyakamon! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Szóval... kicsit ciki leírni, de úgy álltunk a barátommal, hogy nemsokára elveszítem a szüzességem, ezért kipróbáltam a maszturbálást (megujjaztam magam), hogy tudjam milyen. Már az nagyon fura volt, hogy konkrétan kitapintok valami "belógó" cuccot a hüvelyemben, de gondoltam, hogy az a méhnyak. Az normális, ha elérem? De azon meg éreztem egy pici, max. egy fél lencse nagyságú dudort! Nagyon megijedtem, mi lehet az? A barátommal azóta már szakítottunk, de talán nem is baj, hogy nem vele veszítettem el. De ez most mindegy. Menjek orvoshoz? És ott mit mondjak neki? Hogy érzek valamit a méhnyakon? És szűzként megvizsgálja rendesen? Kérlek válaszoljatok! Köszi előre is :)

16/L


2011. febr. 5. 21:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jövő kedden megyek az orvoshoz. :) Remélem semmi komoly.
2011. febr. 9. 18:01
 12/13 petra2009 válasza:
2016. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 petra2009 válasza:
Mi lett végül most én vagyok igy de ma voltam orvosnál nem mondta hogy baj van nekem is van egy dudor .
2016. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!