Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedett valaki Imigran spintet...

Szedett valaki Imigran spintet akinek elviselhetelen és hosszan tartó migrénje van? Használt a gyógyszer? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem elég erős rohamaim voltak,volt hogy hánytam is,néha hetente töbször,én nem szedtem gyógyzer,próbáltunk rájönni,ohgy mitől volt:( Lehet,hoy furán hangzik,de mióta cicám van,azóta egyáltalán nem volt migrénem:)
2009. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod:)

nekem sajnos minden hónapban jelentkezik mensi környékén.sokféle gyógyit kipróbáltam sajnos eredménytelenül.nem tudom meddig bírom még,mert egyre erősebbek a rohamok és akár 12-16 órán át is tart.mellé hányás társul.tanácstalan vagyok,mit tegyek,mert két babám van,akire ilyenkor anyum vigyáz mert feküdnöm kell,de ez nem megoldás.

2009. febr. 9. 12:13
 3/9 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedul, en is probaltam sokmindent. spedifen, cataflam, algopirin, panadol....semmi, es en is gyakran hanyok. nekem se tudjak, mitol, lehet a szemem (pedig hordom a szemuvegem), lehet stressz, stb.

nekem a leghosszabb az nyolc nap szuntelen, lukteto fejfajas :(

azota nagyon odafigyelek, h sokat igyak, rendesen, vitamindusan egyek, de meg igy is, ma megint...

viszont van egy megoldas: a citromos kave. borzalmas ize van, de kb 30 perc utan enyhul. de nyilvan nem iszom minden nap.

2009. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is a választ.kipróbálom a citromos kávét ,habár lehet le se ér és fordul vissza:-(
2009. febr. 10. 09:16
 5/9 anonim ***** válasza:

en is a wc folott ittam eleinte, es mindig volt valami a kezemben, amit gyorsan ehetek utana (pl: tejszinhab), es igy nem fordult vissza.

ne tegyel bele sok citromlevet, csak kb egy teaskanalnyit. aztan ha ledolsz egy fel orara, utana sokkal jobb lesz.

2009. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megpróbálom,köszi:)
2009. febr. 10. 14:48
 7/9 anonim válasza:
szioka en is migrenes vagyok de az imigran nem segitett de viszont van egy kup Indometacin 50 amit mihelyt erzed hogy kezd fajni tedd fel nekem segit
2009. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már 3 éve szedek Imigran spintet, nekem nagyon jól bevált.Havi 10 alkalommal van féloldali és/vagy nyomó fejfájásom. A kezdő tüneteknél már beveszem és soha nem jutok el a hányásig azóta!Sőt! 1-2 óra múlva teljesen megszúnik.
2009. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Neked bevált az Imigran?

Nekem nagyon jó volt 2évig, de újabban már CINIE-t írtak fel .

A hatóanyag ugyanaz, de jóval olcsóbb.Próbáld ki!

2009. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!