Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi ideig tart egy felfázás...

Mennyi ideig tart egy felfázás és mivel lehet házilag hatásosan orvosolni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2-3 napig. Hazilag a legegyszerubb, hogy beleulsz egy nagy kad nagyon forro kamillas vizbe, es legalabb egy fel oraig melegen tartod. Mire kiszallsz, mar jobb lesz, de ha nem mulik, ismeteld. Igyal sok folyadekot, lehetoleg egeszseges dolgokat. ( gyumolcsle, tea, viz, stb)
2011. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Házilag sztem sokáig tart, cickafarkfű teában ülést javasolnak, de ez nekem hatástalan. Én azonnal rohanok antibiotikumot íratni (mert nekem gyorsan elfajul a véres pisiig), és rengeteg 4-5 liter vizet iszom meg, így 1-2 nap alatt rendbe jövök.
2011. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sós vízben ültem, de csak lavórban, mert nincs kádunk. Nekem semmit sem használt. Iszom Urogin oldatot, szedek tőzeg áfonya kapszulát, de nem múlik. Már 3 napja tart. Gyakori pisilási ingerem van, még akkor is mikor már nem tudok, s a pisilés végén nyilall egy kicsit. Inkább kellemetlen egyenlőre, de nem szeretném, ha elfajulna.
2011. febr. 6. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már 3 napja tart, akkor holnap irány a doki. Nekem is kijött ma, de ittam egy Monuralt és pár óra alatt rendbe jöttem. Ezt csak vényre adják ki, mi mindig iratunk a házi orvassal, hogy legyen itthon készleten.
2011. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz!
2011. febr. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz antibiotikumert, mert a ki nem kezelt felfazas = vesemedence gyulladas. Na azt aztan ne kivand magadnak, 40 C laz, hidegrazas, kinok...
2011. febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaitokat! Hétfőn voltam orvosnál, felírt nekem Ciprofloxacin-ratiopharm filmtabletátt (antibiotikum), már jobban vagyok, legközelebb 2 napnál tovább nem várok!!!
2011. febr. 9. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!