Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik betétet szállítják...

Melyik betétet szállítják házhoz? 13/L

Figyelt kérdés
Mert a Librest azt nem szállították ki nekem, és melyik az amiből még lehet kérni és kiszállítják??
2011. febr. 7. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel magadnak betétet? Vagy termékmintát szeretnél? Igazából az eü betéteket akár 6-8-10 darabos kiszerelésben is meg lehet venni bármelyik drogériában vagy multinál, nem hiszem, hogy ennyit nem tudnál elhasználni, még ha esetleg ki is derülne, hogy nem is ez az álmaid betétje. Majd legközelebb egy másikat próbálsz ki. 1-2 hónap és rátalálsz a neked legmegfelelőbb márkára. Úgysem tudsz minden típusból mintát kérni, így is úgy is kénytelen leszel vásárolni.
2011. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el és veszel boltba?
2011. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

alwayst kiküldik! :D

Nekem 1 hét múlva meg is érkezett!

Meg az o.b. tampont is hamar kiszállítják, de az nem betét x)

2011. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg ilyenrol nem is hallottam, hogy lehet rendelni betetet es hazhoz szallitjak (-felteve, ha nem termekmintarol van szo-)!!!! Miert nem veszitek a boltban? Semmi ciki nincs benne. Gondolom dragabb rendelni, mert valoszinuleg van postakoltseg. Ez valami uj divat, hogy rendelik az emberek a beteteket, tampont?
2011. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ilyenről még én sem hallottam. Szerintem a fiatal lányok azért rendelik így, mert cikinek tartják, de pl. ha futár srác hozza vagy a postás bácsi és nagy betűkkel rá van írva, hogy Always, akkor az valamivel mégiscsak gázabb, mintha lemegyek a drogériába, 90%, hogy nő az eladó és nem fog rád ferde szemmel nézni, mivel nő, és Te is nő vagy. Az élet természetes dolga. Ugyanígy az óvszer, síkosító vagy egy terhességi teszt megvásárlása...
2011. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régen ezt úgy oldották meg,ha ciki volt, hogy "Anya vennél nekem betétet?". De az internet már mindent megold. Amúgy nem is hallottam még arról, hogy betétet házhoz szállítanának. De lehet azért mert én anyát kértem meg rá hogy vegyen nekem.
2011. febr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!