Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel helyettesítsem a betétet...

Mivel helyettesítsem a betétet, vagy hogy szóljak Apunak? :$ 13/L

Figyelt kérdés

Szóval ma reggel megjött a menszeszem(nem először=D ) ,és most egy betét van itthon(,szóval azt most használom,és több NINCS).Eddig bátran szóltam minden hónap(vagy minden 2. hónapban...),de most valahogy NEM megy.MIt mondjak neki,hogy elmenjünk a boltba betétért?:( Anya pedig nem él velünk( néhány éve elhunyt...),szóval ő kilőve,nővérem nincs,igazából nincs testvérem,egyedül élek Apukámmal.Nagymama pedig messze lakik.Szóval hogy kérdezzem meg,hogy menjünk el a boltba?Vagy mivel helyettesíthető a betét?Kérlek válaszoljatok!!:)

13/L ^^ :$


2011. okt. 12. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mpndd, hogy szívesen elmész bevásárolni. Jobb ötletem nincs. De valamit gyorsan találj ki!
2011. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg. vagy kérj pénzt és vedd meg egyedül.
2011. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ha eddig minden hónapban szóltál most miért nem megy? :P


amúgy meg mondod hogy megjött és kéne cucc :P


csak bátran ;)

2011. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
EGyszerűen szólj, hogy szükséged van pár dologra, be kell menned a DM-be! Ennyi. Talán gondolja is majd, hogy vajon mit szerenél egy drogériában!
2011. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egyedül venni,párszáz forintot pedig bármire tudsz kérni,ha nincs zsebpénzed
2011. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Apukád is tudja mi a menstruáció, neki is nyíltan elmondhatod, hogy vegyetek betétet, mert megjött a menstruációd, vagy kérj rá pénzt és menj egyedül.
2011. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

menj oda nagy levegő és mond.


ciki nem ciki kell és kész de ha már vásároltok mond neki hogy több hónapra ha lehet ne kelljen minden hóban szólni.

2011. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Mondd azt, hogy elmúlt egy hónap, kellene egy kis pénz.
2011. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Évajulinak van igaza :)
2011. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Apu, megjött a bajom, és el kellene mennem a drogériába. Tudnál nekem pénzt adni?"


Vagy bármilyen stílusban, nem tudom hogyan szoktatok beszélgetni egymással.


Apukád is tudja hogy erre szükséged van ilyenkor, és ha már kértél tőle nem értem miért vagy zavarban most.

Egyszerűen odamész és kérsz. Mást nem nagyon tehetsz.


Majd legközelebb időben gondolj erre, hoyg ne az utolsó pillanatban kelljen kapkodnod.


Ha van vatta otthon, azzal elvileg lehet helyettesíteni a betétet, de nem jutsz vele messzire, eléggé átázós dolog. Szóval inkább kérj pénzt és menj el érte.

2011. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!