Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? 5 napja még...

Mi lehet a baj? 5 napja még csak annyit éreztem mintha felfáztam volna pisilés közben, de másnapra elmúlt nem foglalkoztam vele.

Figyelt kérdés

Most tegnap megint éreztem de nem azt amit előtte hanem hogy pisilás közben fáj a bal oldalam mintha egy kő lenne ott vagy nem tudom elől fáj, így gondolom nem a vesém. és csak pisilés közben fájt tegnap meg ma is, de most estére már ahogy lépcsőztem úgy is érzetem.

Múlt hónapban abba hagytam a fogamzásgátlót így az eddigi 25 helyett 17.én volt némi barna folyásom, illetve tegnaptól azaz 6. tól megint


2011. febr. 7. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
hasi ultrahang kéne, az átfogó képet ad mind a vesékről, epéről, nőgyógyászati dolgokról és nem kell őket végig járni
2011. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó ötlet. Pesten hol csinálnak olcsón/ingyen ilyet ami jó/megbízható is?
2011. febr. 8. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
na ezt nem tudom ezért voltam kint dunakeszin a gódor magánklinikán tavaly, asszem 5000 ft volt. Sztk-ban csinálnak csak ott több hét a várakozás. De sztem csinálnak az oxivit-nél, keress rá a neten, a szépvölgyin meg a mom-ban van a klinika.
2011. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott hogy a múlthetén vettem be multivitaminos bogyókat, de keveset ittam, így szerdán heves ivásba fogtam csütörtökön meg sörözni is voltam a srácokkal (2 ittam csak) és semmi bajom. Nyomogatom, de nem érzem hol fájhatott. Viszont tegnap megjött, úgy rendesen... Érdekes
2011. febr. 12. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!