Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lettem és semmi...

15 éves lettem és semmi mellem nincs (bővebben lent). Nőhet még?

Figyelt kérdés
15 éves lettem és még semmi mellem nincs. Tulajdonképpen tudom hogy az én hibám mert családi (lelki) problémás miatt 10 kg ot fogytam és a menzeszem is elmarad. Volt már valaki ilyen helyzetben , mik a tapasztalatok? Szerintetek mennyi idő alatt jövök rendbe, nő meg a mellem?
2011. febr. 7. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Majd nő valami.

Bár belegondolva, legelső barátnőm 15 volt, és hát hatalmas nagy csöcsei voltak-mármint a korához képest persze :D

2011. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mar nem fog, 15 evesen ami van az marad
2011. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Eddigre szokványos az, hogy kifejlődik a tested szóval ha nő is nem sokat fog.. menzeszed ha nem jön meg és ilyen problémáid voltak szerintem kérdezz meg egy orvost, hogy biztosra menj nincs-e komolyabb gond a háttérben!
2011. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én 19 leszek és mégsem mondhatom azt, hogy vannak melleim, mert, amik vannak...hát, minimális a nagysága...de őszintén szólva, már nem is érdekel, nem parázok ezen. egy idő után Te is meg fogod szokni, azt meg ne hidd, hogy csak a nagymellű lányok a menők, a szépek, mert én nem tartozom, azok közé, akik hatalmas lökhárítót cipelnek elöl (fáj a hátuk, a gerincük), mégis szép vagyok, imádnak a pasik. volna egy lehetőségem, h nagyobbak legyenek: elkezdek "zabálni" és a hízástól nőni fognak, de ezt inkább kihagyom. inkább legyenek ilyen "kicsik" (jó azért nem olyan durva..), minthogy én legyek 100 kg.
2011. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hja, és azzal meg ne törődj ha csúfolnának vele. engem is csúfoltak és ami a legjobb, hogy akik annó csúfoltak, azok sorban állnak, hogy legyek a barátnőjük, (sors?) pedig azóta nem igazán változtak:D

légy magabiztos és ennyi a titok.

2011. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Még simán nőhet a melled, az egyik barátnőm már elmúlt 17 és most kezdett elé nőni neki.Ne aggódj. =)
2011. febr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát azért remélem nőni fog most hogy visszahíztam nagy nehezen amit leadtam :) Nem akarok nagyot és tudom hogy nem is lesz, de mivel anyukmnak is van azért reménykedem. Amugy nem tudja valaki mennyi idő míg nő egy kicsit ha már van egy nagyon kicsi ? Előre is köszönöm:)
2011. febr. 8. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!