Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan enyhíthetném a fájdalmat?

Hogyan enyhíthetném a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Az utóbbo kb egy évben fokozódott a menstruációval járó fájdalom,hányingert is szokott okozni..van egy gyógyszerem,amiből a dupla adag szokott segíteni.Ha nem veszem be,akkor egész nap fáj.Ha beveszem,akkor is első nap van egyszer másfél óra,amikor ugy fáj,hogy az valóban hányásra ingerel.És hiretelen elmúlik ez a másfél óra után,mintha elvágták volna a fájdalmat.Ez azért zavar főleg,mert munkán emberekkel dolgozom,és hát nem magyarázhatom el nekik,miért fancsalítok épp,meg hát nem is szeretem,ha valaki észreveszi ha valami bajom van..van valami hatásos módszer ami nektek bevált?
2011. febr. 9. 19:27
 1/2 anonim válasza:

Nekem eléggé szokott fájni mikor megvan- bár csak az első nap.


Az egyik exem világított rá a megoldásra (és bár lehet ezért lepontoztok): ÖNKIELÉGÍTÉS


Nagyszerű hatással van az orgazmus a méhre, s bár az tény, hogy közvetlenül utánna picit erősebben fáj -mert összehúzódnak az izmok- de nagyon hamar szinte teljesen eltűnik a fájdalom.

Pontosabban nekem el is szokott múlni...

2011. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én a cickafarkteát ajánlom. Nekem nagyon bevált. Mielőtt megjön, kb egy héttel igyál előtte napi 1 bögrével.

Nekem nagyon bevált, és mégse gyógyszerrel tömi magát az ember.....

2011. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!