Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra BÁRMI tipp? Mivel...

Fogzásra BÁRMI tipp? Mivel enyhíthetném a fájdalmát?

Figyelt kérdés
Épp hogy kinőtte a hasfájást, és 13 hetesen el is kezdte a fogzást. Az ember esze megáll! :) Mivel segíthetném a babám?
2011. jún. 2. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Chamomilla vulgaris 15 ch,Dentinox gél, vagy Dologél
2011. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dentinox gél
2011. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak gélek amivel az ínyét tudod bekenni pl. dentinox, az hűsíti. Jó a hideg rágóka. Viburcol kúp, chamomilla ch 5 mind jók a fogzásra.

Ha nagyon gáz a helyzet esetleg nurofen szuszpenzió...

2011. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ma épp erről dumáltunk a fodrászommal.Mindegyikőnk kipróbálta a következőket:Dentinox, Dologél, Nurofen, Panadol, Chamomilla.Semmi nem használt.

Egy néni belekotyogott a beszélgetésünkbe, és közölte, ha Dianával kennénk, az jó lenne.Hát lehet:D Viszont akkor én lecsúsztatok párat a férjemmel, hogy végre legyen egy nyugod éjszakánk:)

2011. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hideg rágóka nem segít neki?A drágámnak biztos fáj a foga:(
2011. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dentinox , és Dologél. Az elsőt csak közvetlen evés előtt add neki, mert kb. 5 percig hat, de nekünk az pont elég volt arra, hogy elkezdjen enni.

Ha nem hagyja bekenni, akkor kend a cumira, cicire, vagy amit bekap.

A Dologélt sokszor is lehet, az általános gyull. csökk, tehát ártani nem árthatsz neki vele.

Mi vettünk borostyánláncot is. Lehet hülye vagyok, de azóta sokkal nyugisabb a gyerek, meg nekem tetszik is.


Ha nagyon gáz van, akkor 1-2 nap adhatsz neki nurofen-, vagy panadol baby szirupot.


minden jót!

2011. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsiként nekünk a Dentinox segített. Persze ez csak addig működött nálunk, amíg tudtam melyik foga jön. Most már áttértünk a Nurofenre, nekünk az vált be, a Panadol nem. Ja meg mostanában be is lázasodott, doki mondta a Chamomillát.. na az is segített!


Mi az első két foggal másfél hónapot küzdöttünk szinte naponta minden este... Azt mondják, hogy csak az első fogak keservesek.. nekünk 5 fogunk van, de mindegyikkel alaposan megküzdöttünk mindannyian:(

Kitartás!

2011. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!