Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi állt össze bennem? Vagy...

Mi állt össze bennem? Vagy egyáltalán miért? Az normális vagy gyógyszer mellékhatása?

Figyelt kérdés

nőgyogyász mondta hogy a hüvelyemben szemölcsök láthatóak amiből arra következtetett hogy HPV gyanús vagyok.

azt mondta, hogy szedjem az ISOPRINOSINE nevű immunerősítőt, 14 db BETADINE hüvelykúpot és menstruáció után mennjek vissza. most már több mint egy hete szedem a gyogyszereket és észrevettem hogy olyan mintha kiszáradt volna a hüvelyem. a kúpot is alig tudtam felhelyezni! és a legfontosabb oylan összesürüsödött fehér valami van bennem mint a túró! még kenni se tudom! szoval nem ilyen krémes állagú.

ez a gyógyszer mellékhatása? vagy miért van? mit csináljak?


2011. febr. 9. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Az nem jutott eszedben, hogy az "összesürüsödött fehér valami van bennem mint a túró" az a kup? Nem szivodik fel teljesen nyomtalanul, a maradekbol lesz a "turo".

De gondolom azota mar visszamentel a dokihoz es remelhetoleg megoldodott a problemad!

2011. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!