Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszarendeltek a nőgyógyászat...

Visszarendeltek a nőgyógyászatra. Ilyenkor nem kell levetkőzni, ha megjött a menzeszem, ugye?

Figyelt kérdés

Február elsején voltam nőgyógyásznál, ott vettek mintát, amit el kellett vinnem az ÁNTSZ-hez.A doktornő megkérdezte zt is,mikor volt az utolsó menzeszem napja, mondtam hogy január 10-én.Most, február 10-ére rendelt vissza, mert most rendel(időpontom is van), de ma megjött. Az eredmény miatt mindenképp visszamegyek, meg a melleimmel kapcsolatban is kérdezni szeretnék.

Mit mondjak a doktornőnek? Azt, hogy megjött és ezért nem vetkőzök le? Vagy ilyenkor is lekell?


2011. febr. 10. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Hogy le kell-e vetkőzni, ezt a doktornő majd megmondja.
2011. febr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen említsd meg, hogy megjött a mensid! Általában akkor nem szoktak megvizsgálni...de mint az előttem lévő hozzászóló is mondta, majd ezt a nőgyógyászod eldönti!
2011. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Ha megjött alulról semmiképp sem vizsgál meg.

Szerintem menj be ruhában, majd ha a melleiddel kapcsolatos kérdést felteszed esetleg megkérhet, hogy vetkőzz le felülről, de feleslegesen ne menj be meztelenül.

Én is mindig így csinálom.

2011. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én odatelefonálnék, elmondanám, mi van és megkérdezném, gond-e, mert ha gond, úgyis másik időpontot fogsz kapni - felesleges odamenned
2011. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! :)
2011. febr. 10. 10:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy az eredményre már nagyon kíváncsi vagyok, szeretném látni, és a melleimmel kapcsolatban is kérdéseim vannak, és valószínű, hogy ezt ki kell tapintani. De más esetben valószínű, hogy odatelefonálnék! Nagyon köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok! :)
2011. febr. 10. 10:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De megvizsgálhat, ha muszáj, engem is megvizsgált, pedig megvolt rendesen.
2011. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:S

Ha megkérdezhetem, téged miért vizsgált? És hogy zajlott le egy ilyen véres-vizsgálat? :S

2011. febr. 10. 11:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért vizsgált, mert én nagyon soknak találtam azt a vérmennyiséget, vagyis abnormálisnak tűnt a dolog.Igazam lett, azt hitték méhen kívüli terhes vagyok, de szerencsére nem az voltam, mégis kellett egy e.ü. kaparás.Hát, hogy zajlott a vizsgálat?Fel vette a kesztyűt, és kész.Mint a többi, igaz nekem qrva kellemetlen volt, mondtam is neki, hogy mennyire vérzek, de azt mondta akkor is meg kell nézni.

Mivel neked nem ilyen gondod van, lehet, hogy nem néz meg, de én azért felkészülnék rá.

2011. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha téged a vérzés miatt vizsgált meg, akkor nem egy cipőben járunk.Köszönöm, azért felkészülök rá, de remélem ilyenben nem lesz részem :S :)
2011. febr. 10. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!