Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Triregolt szedek mi lehet a baj?

Triregolt szedek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Januárban kezdtem el szedni ahogy elfogyott a tabletta 1 vagy 2 napra rá megjött de, nem úgy mint szokott. Csak ilyen kevéske csokibarna valami volt 7 napon át. Aztán elkezdtem szedni ahogy elővan irva a gyógyszert újra tudjátok egy hét pihi majd a 8 napon elkezdtem szedni megint. Most megint elfogyott de harmadik napja várom hogy megjöjjön de semmi. Milehet ez most? A VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!
2011. febr. 10. 14:24
 1/8 anonim válasza:
Szerintem még ne kezdj el aggódni, biztos kell még egy kis idő amíg hozzá szokik a szervezeted. A 7 napos szünet bármelyik napján megjöhet.
2011. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt amikor ezt szedtem,pl nálam még 2 het vérzés is volt.Azt mondta az orvosom hogy erős nekem ez a fajta!!
2011. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Vegyél terhességi tesztet így első körben. Aztán menj vissza szépen az orvosodhoz, és mondd meg hogy másik gyógyszert írjon fel, a triregolt nem nagyon ajánlják. Lehet sokkal kevesebb hormontartalmú gyógyszert is szedni, Lindynette pl.


Mindenesetre ha nem jön meg a 7. nap végéig, mindenképpen menj orvoshoz.

2011. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jesszusom a triregolt még forgalmazzák, nekem 15 évvel ezelőtt úgy bekavart, hogy elmentem egy másik nődokihoz és azt mondta az egy hormonbomba, szőrösödés, hízás várható tőle , nagyon régi bogyó , és írt fel kevesebb hormontartalmú fogigátlót.

Először gondolom azért volt más a vérzésed, mert elmaradt a peteérés , majd beáll, viszont mint írtad nem jött meg, hát nem tudom nekem azért ilyen nem volt, nem lehet az, hogy terhes voltál amikor elkezdted szedni??Nem volt hasmenésed? nem szedtél valami antibiotikumot, mert ezek közömbösíthetik a fogigátlót..ha nem jön meg csinálj egy terhestesztet és eredménytől függetlenül doki, lehet ír másikat neked is.

2011. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat meg várom a 7 napot aztán remélem semmi baj nem lessz.
2011. febr. 10. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért mi baj a Triregollal? Nekem semmi az biztos! Én 2 hónapja abbahagytam és megjött ahogy megkell jönnie időben!

Ez egy jó MAGYAR termék!


A kérdezőnek meg türelem egy pár napig még várj.

2011. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nagyon szerettem a Triregolt.Semmi bajom nem lett tőle. Aztán szedtem Lindynettet. azt abbahagytam , és azóta se jött meg normálisan
2011. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

helló örömmel mondom hogy ma reggel megjöt hála istennek.

egy nagy kő esett le a szivemről:)szépnapot mindenkinek

2011. febr. 12. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!