Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélyem rá, hogy...

Mennyi az esélyem rá, hogy teherbe esek, ha Triregolt szedek, és néha elfelejtem?

Figyelt kérdés

Mennyi az esélyem rá hogy teherbe essek úgy hogy szedem a gyógyszert (Triregolt) néha bizony elfelejtem. Sajnos nem vagyok egy jó gyógyszerszedő!Nem bánnánk ha gyerek lenne....és nem is vetetném el!

Csak érdekel hogy mennyi az esély így a terhességre!Állítólag ez a gyógyszer alapba nem az igazi.Már egyszer nekem is bezavart!Várom válaszotokat!Köszi


2007. szept. 10. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeded rendesen, akkor elég nagy az esély, hogy terhes legyél.

Ha babát akartok, akkor inkább hagyd abba! Nem biztos, hogy egészséges lesz az a baba, amilyek fogamzásgátló mellett fogant!

Ezt gondolod át, és vedd figyelembe!

2007. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is Tri-Regolt szedtem annak idején, és én is sokszor elfelejtettem, de akkor már régóta szedtem. Eléggé jó védelmet ad, szóval nem valószínű. Ha abbahagyod a gyógyszerszedést, akkor is három hónapot kell várni, ha babát szeretnél, mert ennyi idő kell a szervezetnek, hogy kitisztuljon belőle. De azért nem a legbiztonságosabb, ha gyakran elfelejted bevenni.
2007. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

--Velem is előrordult néha,hogy elfelejtettem bevenni a megszokott idöben,de a szervezetem jelzett,szerintem nem véletlenül,mert iszonyatosan elkezdett fájni a fejem másnap...ha előző este kimaradtt a triregol.

Nekem is az mondták hogy 3 hónapig védettséget nyujt,de ez nem 100% ugyhogy szerintem senki ne bizza a véletlenre...

2008. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!