Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Stressz kiválthat erős vérzést?

Stressz kiválthat erős vérzést?

Figyelt kérdés

Tegnap jött meg, de ma annyira erős és (nagy)darabos volt, hogy fél órát SE bír ki a tampon és a betét együtt. Fájdalmaim viszont nincsenek. Még sose volt ilyen velem, 25 vagyok, most is pontosan jött, de a szokásosnál 10x erősebb, extrém sok.

A hétvégén volt egy igen durva veszekedésem a párommal, a munkahelyemen is volt, lehet attól, hogy stresszes voltam mostanában a kelleténél jobban?


2011. febr. 10. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%, aggodalomra nincs ok de a problémán felül kell kerekedni mert ezek szerint a stressz neked a nőiességeden csattan!
2011. febr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony, a stressz erősen kihat a menzeszre. Hozzájön az időjárás drasztikus változásai, és máris megvan az eredmény. Örülök, hogy legalább fájdalmaid nincsenek, a lányom ilyen esetekben eszméletlen görcsökkel kínlódik.
2011. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam, mert eléggé megijedtem, ilyen még nem fordult velem elő.
2011. febr. 10. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért az, hogy "darabos" is, gyanús, nem lehet ez egy spontán elhalt nagyon korai terhesség? Az első terhességek gyakran megszakadnak nagyon az elején. Nagyon megbízható módon védekeztek (100 %-os persze nincs), vagy esetleg előfordulhat? Ha még holnap is ilyen erős, én elmennék orvoshoz.
2011. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót, 100%-nak nem mondanám a védekezést. Ha tényleg esetleg korai terhesség volt, akkor az ilyen? kb dió nagyságú volt 2x. Már 14 óra óta nem. Ha az volt, akkor ennyi volt, vagy nem kéne fájdalmasnak lennie a vetélésnek?
2011. febr. 10. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:
A menstruáció sem jár mindenkinek fájdalmas méhösszehúzódásokkal, nem egyforma a méhizomzat görcskészsége. Minél jobban ki volt tágulva, annál erősebben kell összehúzódnia, hogy visszanyerje az eredeti méretét (ezért vannak pl. szülés után is pár napig "utófájások"). Minden eset egyedi, nem érdemes egymáséhoz hasonlítgatni. Mindenképpen szakorvost lenne érdemes megkérdezni. Ha pedig Rh negatív a vércsoportod, akkor különösen érdemes lenne kideríteni, hogy mi volt ez, mert egy későbbi várt terhesség esetén lehet gond, ha elkezd ellenanyag termelődni.
2011. febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet,hogy a ciklusodon belül 2 petesejt is kilökődött.Ez lehet stressz miatt is :)
2011. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!