Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős a vérzésem. Mit...

Nagyon erős a vérzésem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most jött meg másodszor, az első júliusban jött meg. Most nagyon erős, nov. 4.-én jött meg, pénteken, és szombat este óta ilyen. Ha 3 óráig nem cserélem a betétet, már a bugyim is tiszta vér. Holnap tesi lesz, tamponra nincs pénzem, meg szerintem anya nem is engedné mert ő is mindig betétet használ/használt. Sokszor cserélni sem szeretem, mert a suliban hallják a wc-ben, meg tiszta vér lesz a wc. Mit tegyek? :S 13/L
2011. nov. 8. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ehhez sajnos hozzá kell szoknod. Betétet cserélni nem szégyen, ne törődj vele, hogy mások is hallják. Ők is ugyanúgy cserélik, mikor szükségük van rá. A wc-t le tudod takarítani, ugyanúgy, mint otthon.

Anno nekem is nagyon erős volt az első 1-2 évben, de az idő haladtával csökkent a mennyisége, most már csak az első két napon szokott erős lenni.

2011. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan rossz :((
2011. nov. 8. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt mikor annyi idős voltam mint te. De majd csökkeni fog. Amúgy pedig a tampon ilyenkor jobb,betéttel együtt. Szerintem kérj felmentést tesiből holnapra, a tanár megérti ha normális hangnemben közlöd vele.
2011. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld, ha meghallják, hogy zörög a betét, hiszen ez teljesen természetes, hogy a lányok menstruálnak, akkor betétet, vagy tampont használnak.
2011. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tamponra még ráérsz később is, használj vastagabb/hosszabb betétet.
2011. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!