Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció vége után egy...

Menstruáció vége után egy nappal jelentkező barnás folyás mitől lehet? Eddig soha nem volt.

Figyelt kérdés

Késett a mentruációm, már másfél éve 29-33 napra jön meg, már nagyon rég volt hogy ennél többre jött volna meg. Most viszont 40 napra, én arra gondoltam hogy azért mert sokat idegeskedtem (szalagavató, tanulás, továbbtanulás miatt). Rendesen 7 napig tartott, ahogy szokott, bár a 2. napon kevésnek találtam a vérzés mennyiségét. A menstruáció vége után ami a 8. nap lett volna nem volt semmi féle folyásom, viszont a 9. napon észrevettem a tisztasági betéten barna folyás jeleit, ami már a 2. napja van. Eddig soha nem volt hasonló tünetem. Ez normális vagy lehet hogy van valami bajom?

18/L


2011. febr. 11. 17:42
 1/3 anonim válasza:

Igen,ez teljesen normális. :)

A menstruáció nem mindig kell hogy sok vérzéssel járjon.

2011. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Ez most megnyugtatott!)
2011. febr. 11. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak nem múlt még el teljesen.
2011. febr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!