Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Menzesz előtt pár...

Lányok! Menzesz előtt pár nappal vagy 1 héttel ti nem érzitek hogy vmi megváltozik odalent? Bőrszín, folyás mennyisége, esetleg viszketés?

Figyelt kérdés

nekem meg fog mostanában jönni és volt oylan hogy nagyon sok váladék jött de ma nem volt oyaln sok.és előtte kicsit pirosas a hüvelynyílás,és nagyon enyhén érzem ritkán hogy mintha viszketne ami elmúlik.Tudom tudom lehet akár vmilyen fertőzés de menzesz után ezek elmúlnak visszaáll minden.

nálatok ez hogyan zajlik le?


2011. júl. 25. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam ez gomba, illetve valamilyen ertőzés szokott lenni. Ezt én kezeltetni szoktam.

Ez nem a menstruáció tünete.

Max annyiban van köze hozzá, hogy a menstruáció vér egy időre kimossa a felgyülemlett pangó váladékot, amit te folyásként érzékelsz. Ez pár napra enyhítheti a fertőzésed tüneteit, azonban ettől az még jelen van. Én elmennék helyedben orvoshoz.

2011. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

állandóan orvoshoz járok de gombára negatív!

bacim e.coli volt de arra kaptam gyógyszert

2011. júl. 25. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem nincs ilyen tünetem. Van egy rakat másik, de azok tényleg a menstruációt jelzik. Ha úgyis folyton dokihoz jársz akkor szerintem legközelebb meséld ezt el neki.
2011. júl. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!