Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt kibírhatatla...

Menstruáció alatt kibírhatatlan (? )

Figyelt kérdés

Most fog megjönni,ilyenkor teljesen érzékeny vagyok,elsírom magam apróságokon naponta többször is..

de ilyenkor kibírhatatlan vagyok..és sajnos most megbántottam a barátomat is..:S

nálatok is van ilyen?tudok valamit tenni ellene azon kívül,hogy meggondolok2x mindent amit mondanék?


2011. febr. 11. 20:16
 1/4 Bettibébi válasza:
Nyugodj meg nem csak nálad fordul elő.:) Én is ingerlékenyebb vagyok, nincs kedvem semmihez, egész nap csak aludnék.Mondd el a batárodnak, hogy vannak olykor nehezebb napjaid amikor apró dolgokon is kiborulsz, vagy éppen mindenen felhúzod magad és nem lehet hozzád szólni, ezért olyankor legyen kicsit megértőbb. Nekem a védőnő Béres B6 vitamint ajánlott a stressz levetésére( meg főleg a jobb koncentrációra). De ha nem akarsz szedni semmit, igyál gyógyteát és nem tudsz mást tenni, mint ahogy írtad kétszer meggondolod mint mondj( mondjuk ez nekem menzeszmentes napokon sem megy mert nagyszájú vagyok ami a szívemen a számon:))és túléled ezeket a napokat.Próbáld meg kerülni ilyenkor a stressz helyzeteket:)
2011. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ilyenkor én is feszült vagyok és mindenkinek az agyára megyek, de más is mondta ezt már nekem hogy ne vegyem a szívemre ha megbántott, nem kell izgulnod mert "természetes" a hormonok miatt van ez, ne félj semmi baj, maradj higgadt
2011. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak bebeszéled magadnak, hogy kibírhatatlan vagy és így tényleg azzá válsz. Ne gondolj arra, hogy meg fog jönni, hátha az segít.
2011. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Te is olyan vagy mint a barátnőm,neki is kétszer megkéne mindent gondolni mielött cselexik...nem elhamarkodottan mindenért kiakadni...
2011. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!