Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van más is akinek gyógyszer...

Van más is akinek gyógyszer mellett a 7 napos szünetben nem jött meg? És miért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:

most kezdted szedni?mert akkor még előfordulhat vérzés zavar,de ha a köv.hónapban se jön meg akkor ne szedd és menj vissza az orvoshoz.


ha már régebben szeded akkor lehet terhesség.

2011. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már lassan 5 éve szedem. Igaz már kb. 5 hónapja vacakol a mensim, egyik hónapban kevés van, másik hónapban erős hasfájás mellet közepes erősségű.

Ma reggel csináltam egy tesztet, negatív lett.

2011. febr. 12. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor sürgősen el kellene menned az orvoshoz. Valószínűleg abba kell hagynod a tabit, mielőtt teljesen elvékonyítja a nyálkahártyád.
2011. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nőgyógyászod mit mondott?
2011. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hétfőn fogok menni, csütörtökön kellett volna megjönnie és ugy gondoltam a péntek még belefér, azért nem mentem tegnap, nem akartam hogy esetleg a nőgyógyász kiröhögjön, hogy be vagyok parázva egy nap késésen. Csak nem történt még ilyen soha, azért gondoltam, hogy felteszek itt egy kérdést, hátha járt már így valaki.
2011. febr. 12. 19:28
 6/6 anonim válasza:
Valakinek valami tapasztalata nekem 2db 7 napos szünetben semmi.........de már voltam febr 16 án dokinál ahol nem látott uh-on babát......nega teszt 21-én a vérvételből 16 án béta hcg negatív:( Nem tudom mi lehet ez febr 2 án abbahagytam a gyógyit nem szedem lehet bekavart
2011. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!